text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX HOME WH-102BB ел. бокал за водаID EK000035825

VIVAX HOME WH-102BB ел. бокал за водаID: EK000035825

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
799 ден

VIVAX HOME WH-102BB ел. бокал за вода, | Моќност 900-1100W, Останато: филтер, надворешен индикатор на количина вода, светлосен индикатор, автоматско исклучување при прегревање Бренд: VIVAX. |  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 22.05.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

WH-102BB, Капацитет 1,0 l, моќност 900-1100W, Боја: кафеаво-бела. Останато: филтер, надворешен индикатор на количина вода, светлосен индикатор, автоматско исклучување при прегревање
Бренд Vivax
Гаранција 2 год.
Моќност 1100 W
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!