text.skipToContent text.skipToNavigation
 • 1(current)
 • 2
 • 3
65 пронајдени производи
CyberWeekMK BrzaIsporakaMKv1
GORENJE Миксер M500DCBK
GORENJE Миксер M500DCBK
2.190 ден

1.590 ден

 • GORENJE Миксер M500DCBK
 • Моќност: 500 W
 • Тивка работа (SilentPower)
 • Гаранција: 2 год.

Технички карактеристики

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.12.2022

CyberWeekMK BrzaIsporakaMKv1
Gorenje MC6MBK мултифункционален готвач
Gorenje MC6MBK мултифункционален готвач
8.990 ден

5.990 ден

 • Gorenje MC6MBK мултифункционален готвач
 • Моќност:1000W
 • Број на автоматски програми за готвење/печење:15
 • Капак кој се отстранува:Да
 • Нето тежина на апаратот: 5,8kg

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.12.2022

CyberWeekMK BrzaIsporakaMKv1
Gorenje SVC144FBK безжична правосмукалка
Gorenje SVC144FBK безжична правосмукалка
9.999 ден

8.490 ден

 • Gorenje SVC144FBK безжична правосмукалка
 • 2 во 1 безжична правосмукалка
 • Волумен на садот за прашина: 0.6 l
 • Батерија: 14,4V Li-Ion
 • Трајност на батеријата: 38 min.
 • Време на полнење: 6 часа
 • Гаранција: 2 години

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.12.2022

CyberWeekMK brzaisporakaMK
VIVAX HOME блендер BL-600G
VIVAX HOME блендер BL-600G
2.590 ден

1.990 ден

 • VIVAX HOME блендер BL-600G
 • Моќност: 600W
 • Капацитет: 1,5 литри
 • Стаклен сад лесен за чистење
 • Гаранција: 1 год.
 • Бренд: VIVAX

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.12.2022

CyberWeekMK BrzaIsporakaMKv1
Gorenje SIH2600BKG Пегла на пареа
Gorenje SIH2600BKG Пегла на пареа
2.890 ден

2.390 ден

 • Gorenje SIH2600BKG Пегла на пареа
 • Моќност: 2600 W
 • Сад за вода: 0.35 l
 • Ударна пареа (g/min): 95
 • Керамичка подлога
 • Гаранција: 2 години

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.12.2022

CyberWeekMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Gorenje ICR2000SP Индукциска плоча
Gorenje ICR2000SP Индукциска плоча
3.990 ден

2.990 ден

 • Gorenje ICR2000SP Индукциска плоча
 • Тип на плотна: Електрична
 • Димензии (ШxВxД): 28 × 4,2 × 36 cm
 • Гаранција: 2 години

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.12.2022

CyberWeekMK BrzaIsporakaMKv1
GORENJЕ BN1000MB Nutri Power блендер
GORENJЕ BN1000MB Nutri Power блендер
4.690 ден

3.590 ден

 • GORENJЕ BN1000MB Nutri Power блендер
 • Моќност: 1.000 W
 • Копче за пулсен режим
 • Боја: Нерѓосувачки челик
 • Должина на кабелот: 1 метар
 • Број на вртежи (макс. - мин.): 20000 rpm
 • Бр. на степени: 2

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.12.2022

CyberWeekMK BrzaIsporakaMKv1
GORENJE Фритеза на топол воздух AF1700DB
GORENJE Фритеза на топол воздух AF1700DB
9.999 ден

7.490 ден

 • GORENJE Фритеза на топол воздух AF1700DB
 • Приклучна моќ: 1.700 W
 • Капацитет: 5 l
 • Температура: 80-200 °C
 • Гаранција: 2 год.

Технички...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.12.2022

CyberWeekMK BrzaIsporakaMKv1
Gorenje JC900E Соковник
Gorenje JC900E Соковник
4.790 ден

4.190 ден

 • Gorenje JC900E Соковник
 • Лесно чистење
 • Моќност: 900 W
 • Гаранција: 24 месеци

Техн...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.12.2022

CyberWeekMK BrzaIsporakaMKv1
Gorenje Правосмукалка VC2303SPRCY
Gorenje Правосмукалка VC2303SPRCY
7.490 ден

6.790 ден

 • Gorenje Правосмукалка VC2303SPRCY
 • За суво чистење
 • Mоќност на моторот: 2300 W
 • Гаранциј...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.12.2022

CyberWeekMK
Oral-B Stages Disney Power заменска глава за ел. четка за заби
Oral-B Stages Disney Power заменска глава за ел. четка за заби
899 ден

559 ден

 • Oral-B Stages Disney заменска глава за ел. четка за заби сорто
 • За здрави и блескави заби за најмилите
 • Мала глава четка специјално дизајнирана за деца

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2022

CyberWeekMK brzaisporakaMK
VIVAX HOME апарат за филтер кафе CM-08126F
VIVAX HOME апарат за филтер кафе CM-08126F
1.490 ден

999 ден

 • VIVAX HOME апарат за филтер кафе CM-08126F,
  |
 • Моќност 800W, |
 • Филтер кој се мие,
 • Систем за задржување на топлина,
 • Бренд: VIVAX, |
  |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.12.2022

CyberWeekMK brzaisporakaMK
VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-180TC
VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-180TC
1.699 ден

1.499 ден

 • VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-180TC,
  |
 • Капацитет: 1.8 л,
 • Моќност: 2200 W
 • Aвтоматско исклучување, филтер, надворешен индикатор за нивото на водата
 • Бренд: VIVAX. |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.12.2022

CyberWeekMK brzaisporakaMK
VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-179SS
VIVAX HOME ел. бокал за вода WH-179SS
1.390 ден

999 ден

 • Моќност: 2200W
 • Капацитет 1,7L
 • Индикатор за ниво на водата
 • Автоматско исклучување
 • Филтер
 • 1 година гаранција

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.12.2022

CyberWeekMK
Gorenje TG2514B Електрична скара
Gorenje TG2514B Електрична скара
3.690 ден

2.990 ден

 • Моќност на грејачот: 1400 W
 • Површина за печење: 37 х 27 см
 • Големина на плочата за печење: XXL
 • Температурни нивоа: 5

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.12.2022

CyberWeekMK
Electrolux ESM3300 миксер
Electrolux ESM3300 миксер
4.999 ден

4.749 ден

 • Моќност: 450W
 • Двојни маталки
 • Сад за состојки кој се ротира
 • 5 нивoа на моќност
 • Димензии 36,6x30,9x21,9 см
 • Гаранција: 2 години

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2022

CyberWeekMK
Electrolux EHM3300 миксер
Electrolux EHM3300 миксер
2.799 ден

2.659 ден

 • Моќност: 450W
 • Двојни маталки
 • Турбо функција: 5 + турбо
 • 5 нивoа на моќност
 • Димензии 20x15x9,6 см
 • Гаранција: 2 години

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2022

CyberWeekMK
Electrolux EKF3300 апарат за кафе
Electrolux EKF3300 апарат за кафе
3.399 ден

3.229 ден

 • Тип на филтерот: Отстранлив
 • Индикатор за нивото на водата: Да
 • Боја: Црна
 • Моќност: 1100W
 • Димензии: 31,5 х 19 х 28,5
 • Должина на кабел: 1 m

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2022

CyberWeekMK
Gorenje K17CLI Бокал за греење вода
Gorenje K17CLI Бокал за греење вода
3.490 ден

3.290 ден

 • Strix технологија
 • Контрола на температурата
 • Ергономска рачка
 • Филтер против бигор
 • Gorenje Classico линија
 • Гаранција: 2 години

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.12.2022

CyberWeekMK
Electrolux EEWA3300 ел. бокал за вода
Electrolux EEWA3300 ел. бокал за вода
3.299 ден

3.134 ден

 • Големина на садот: 1.7 л.
 • Димензии: 24 × 25,5 × 16,5 cm
 • Боја: Црна
 • Јачина: 2200 W
 • Отстранувачки филтер

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2022

CyberWeekMK
Electrolux ESB2500 бледнер
Electrolux ESB2500 бледнер
3.799 ден

3.609 ден

 • Моќност: 300 W
 • Копче за пулсен режим
 • Боја: Нерѓосувачки челик
 • Должина на кабелот: 1 метар
 • Димензии: 39,7 x 12,8 x 12,8 см.
 • 2 шишиња по 600 мл.

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2022

CyberWeekMK
Electrolux EEA111 апарат за кафе
Electrolux EEA111 апарат за кафе
8.999 ден

8.549 ден

 • Надворешен индикатор за нивото на водата
 • Нагласената боја: Mеталик сребрена
 • Моќност: 1250W
 • Димензии: 29 х 22 х 26 cm
 • Должина на кабел: 1 метар

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2022

CyberWeekMK
Oral-B Stages Power Disney Frozen заменска глава за ел. четка за заби
Oral-B Stages Power Disney Frozen заменска глава за ел. четка за заби
899 ден

599 ден

 • Oral-B Frozen заменска глава за ел. четка за заби
 • За здрави и блескави заби за најмилите
 • Мала глава четка специјално дизајнирана за деца

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2022

CyberWeekMK
VIVAX HOME Електричен бокал WH-171WT
VIVAX HOME Електричен бокал WH-171WT
999 ден

890 ден

 • VIVAX HOME Електричен бокал WH-171WT
 • Моќност на бокалот: 2200W
 • Капацитет: 1,7l
 • Гаранција: 12 месеци

VIVAX HOME Електричен бокал WH-171WT </...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2022

CyberWeekMK BrzaIsporakaMKv1
OralB PRO 750 3D WHITE електрична четка за заби
OralB PRO 750 3D WHITE електрична четка за заби
2.999 ден

1.999 ден

 • OralB PRO 750 3D WHITE електрична четка за заби
 • 8800 осцилации-ротации во минута
 • 2 програми на чистење
 • 2 минутен тајмер
 • Отстранува и до 100% повеќе насл...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.12.2022

 • 1(current)
 • 2
 • 3