text.skipToContent text.skipToNavigation

Dyson V11 Total Clean Безжична ПравосмукалкаID EK000490765

Dyson V11 Total Clean Безжична ПравосмукалкаID: EK000490765

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
45.990 ден

Dyson V11 Total Clean Безжична Правосмукалка Циклонска технологија – 14 циклони Bin волумен – 0,76л Филтрација – Напредна филтрација преку цела...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • Dyson V11 Total Clean Безжична Правосмукалка
  • Циклонска технологија – 14 циклони
  • Bin волумен – 0,76л
  • Филтрација – Напредна филтрација преку целата машина
  • Почиста глава – Погон на вртежен момент
  • Моќ на вшмукување: засилување – 220AW
  • Време на извршување- До 60 минути (режим на вшмукување 1)*
Тип на производ Стик правосмукалки
Бренд Dyson
Гаранција 2 год.
Боја Sivo/Plava
Тип Батериски
Напон на батерија 29.4 V
Време на работа 60 min
Време на полнење 4.5 h
Бучавост (dB) 87 dB
Капацитет на резервоар за прашина 0.76 l
2во1 Да
3во1 (вшмукување, бришење и рачна единица) Не
Мокро вшмукување Не
LED осветлување Не
Четка за отстранување на влакна од домашни миленици Не
Висина 25 cm
Ширина 26.1 cm
Длабочина 25 cm
Нето тежина 3.09 kg
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!