text.skipToContent text.skipToNavigation

Gorenje VC1825SFBKR Правосмукалка со вреќичкаID EK000571538

Gorenje VC1825SFBKR Правосмукалка со вреќичкаID: EK000571538

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
7.790 ден

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 29.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Тип на производ Правосмукалки со вреќичка
Бренд Gorenje
Гаранција 2 год.
Моќност 1800 W
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!