text.skipToContent text.skipToNavigation

Philips DST3030/70 Пегла на пареаID EK000488662

Philips DST3030/70 Пегла на пареаID: EK000488662

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
4.099 ден

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 27.05.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Тип на производ Пегла на пареа
Бренд Philips
Гаранција 2 год.
Моќност на пеглата 2400 W
Непрекината пареа 40 g/min
Дополнителна количина на пареа 180 g/min
Вертикален проток на пареа Да
Капацитет на резервоар за вода 0.3 l
Авотматско исклучување Да
Функција за самочистење Да
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!