text.skipToContent text.skipToNavigation

Philips DST5010/10 Пегла на пареаID EK000501024

Philips DST5010/10 Пегла на пареаID: EK000501024

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

4.399 ден

Цена
3.519 ден

Philips DST5010/10 Пегла на пареа Моќност:2400W Постојана пареа:40gr/min Ударна пареа:160gr/min Резервоар за вода:0.32L Функција за засилување ...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 23.04.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • Philips DST5010/10 Пегла на пареа
  • Моќност:2400W
  • Постојана пареа:40gr/min
  • Ударна пареа:160gr/min
  • Резервоар за вода:0.32L
  • Функција за засилување на пареата
  • Функција против капење
  • Систем против бигор
  • Функција за прскање
  • Должина на кабелот:2m
Тип на производ Пегла на пареа
Бренд Philips
Гаранција 2 год.
Боја Бело/Сива
Моќност на пеглата 2400 W
Моќност 2400 W
Непрекината пареа 40 g/min
Дополнителна количина на пареа 160 g/min
Вертикален проток на пареа Да
Капацитет на резервоар за вода 0.32 l
Авотматско исклучување Не
Функција за самочистење Да
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!