text.skipToContent text.skipToNavigation

Philips DST5040/80 Пегла на пареаID EK000501030

Philips DST5040/80 Пегла на пареаID: EK000501030

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

5.699 ден

Цена
4.220 ден

Philips DST5040/80 Пегла на пареа Пегла на пареа Моќност: 2.600W Постојана пареа: 45gr/min Ударна пареа: 200gr/min SteamGlide Plus Рез...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 23.04.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • Philips DST5040/80 Пегла на пареа
  • Пегла на пареа
  • Моќност: 2.600W
  • Постојана пареа: 45gr/min
  • Ударна пареа: 200gr/min
  • SteamGlide Plus
  • Резервоар за вода: 0.32L
  • Функција против капење
Тип на производ Пегла на пареа
Бренд Philips
Гаранција 2 год.
Боја Црна
Моќност на пеглата 2600 W
Моќност 2600 W
Непрекината пареа 45 g/min
Дополнителна количина на пареа 200 g/min
Вертикален проток на пареа Да
Капацитет на резервоар за вода 0.32 l
Авотматско исклучување Не
Функција за самочистење Не
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!