text.skipToContent text.skipToNavigation
 • 1(current)
 • 2
 • 3
189 пронајдени производи
IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
GORENJE Миксер M500DCBK
GORENJE Миксер M500DCBK
2.199 ден

1.499 ден

 • GORENJE Миксер M500DCBK
 • Моќност: 500 W
 • Тивка работа (SilentPower)
 • Гаранција: 2 год.

Технички карактеристики

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

NOVOmk2023 IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Ecovacs DEEBOT T9 AIVI роботска правосмукалка
Ecovacs DEEBOT T9 AIVI роботска правосмукалка
61.310 ден

45.990 ден

 • Време на работа: 150 min
 • Капацитет на резервоар за прашина: 0.3 l
 • Бучавост (dB): 67 dB
 • Мокро вшмукување: Да
 • Мапирање на просторот: Да
 • вграден WiFI: Да

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Gorenje MC6MBK мултифункционален готвач
Gorenje MC6MBK мултифункционален готвач
6.990 ден

5.880 ден

 • Gorenje MC6MBK мултифункционален готвач
 • Моќност:1000W
 • Број на автоматски програми за готвење/печење:15
 • Капак кој се отстранува:Да
 • Нето тежина на апаратот: 5,8kg

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Dyson V10 Absolute New правосмукалка
Dyson V10 Absolute New правосмукалка
43.490 ден

37.999 ден

 • напон на батерија: 21.6 V
 • Време на работа: 60 min
 • Капацитет на резервоар за прашина: 0.76 l
 • Бучавост (dB): 87 dB
 • Мокро вшмукување: Не
 • LED осветлување: Не

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Ariete 2957 Апарат за пуканки (црвен)
Ariete 2957 Апарат за пуканки (црвен)
3.199 ден

2.879 ден

Ariete апарат за пуканки 2957 во црвена и сина боја

Голем апарат за пуканки со ретро дизајн од 50-тите

 • Специјална подготовка со топол воздух, без користење н...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 15.12.2023

NOVOmk2023 IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Ecovacs DEEBOT N8 Black роботска правосмукалка
Ecovacs DEEBOT N8 Black роботска правосмукалка
31.402 ден

23.990 ден

 • Време на работа: 110 min
 • Капацитет на резервоар за прашина: 0.42 l
 • Бучавост (dB): 67 dB
 • Мокро вшмукување: Да
 • Мапирање на просторот: Да
 • вграден WiFI: Да

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.12.2023

TOPizborMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Gorenje SVC144FBK безжична правосмукалка
Gorenje SVC144FBK безжична правосмукалка
9.999 ден

6.999 ден

 • Gorenje SVC144FBK безжична правосмукалка
 • 2 во 1 безжична правосмукалка
 • Волумен на садот за прашина: 0.6 l
 • Батерија: 14,4V Li-Ion
 • Трајност на батеријата: 38 min.
 • Време на полнење: 6 часа
 • Гаранција: 2 години

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Gorenje Правосмукалка VC1821PSWBU
Gorenje Правосмукалка VC1821PSWBU
5.090 ден

4.690 ден

 • Gorenje Правосмукалка VC1821PSWBU
 • За суво чистење
 • Mоќност на моторот: 1800 W
 • Гаранциј...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Gorenje BM910WII Aпарат за печење леб
Gorenje BM910WII Aпарат за печење леб
4.890 ден

4.400 ден

 • Gorenje BM910WII апарат за печење леб
 • Приклучна моќ: 550 W
 • Број на програми: 15
 • Гаранција: 2 год...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Gorenje Правосмукалка VC1901GACRCY
Gorenje Правосмукалка VC1901GACRCY

5.590 ден

 • Моќност: 1900 W
 • Бучавост (dB): 84 dB
 • Капацитет на резервоар за прашина: 2.2 l
 • Работна површина: 7 m

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.12.2023

TOPizborMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Lavazza LM Jolie кафемат со капсули - бел + ГРАТИС 9 капсули
Lavazza LM Jolie кафемат со капсули - бел + ГРАТИС 9 капсули
6.990 ден

5.290 ден

 • Lavazza LM Jolie кафемат со капсули - бел + ГРАТИС 9 капсули,
 • Присисок: 10 бари,  
 • Капсули : Lavazza MODO MIO,
 • Капацитет за вода: 2 литри,
 • 2 години гаранција.

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 15.12.2023

TOPizborMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
VIVAX HOME MWOB-2020G G Вградна микробранова печка
VIVAX HOME MWOB-2020G G Вградна микробранова печка

12.990 ден

 • Бренд: Vivax
 • Поставување на производот: Вграден
 • Капацитет на печката: 20 l

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Gorenje Правосмукалка VC1411CXW
Gorenje Правосмукалка VC1411CXW
3.690 ден

3.490 ден

 • Gorenje Правосмукалка VC1411CXW
 • За суво чистење
 • Mоќност на моторот: 1400 W
 • <...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.12.2023

TOPizborMK IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
Gorenje SIH2600BKG Пегла на пареа
Gorenje SIH2600BKG Пегла на пареа
3.199 ден

2.290 ден

 • Бренд: Gorenje
 • тип на производ: Пегли на парен генератор
 • Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Gorenje ICR2000SP Индукциска плоча
Gorenje ICR2000SP Индукциска плоча
4.390 ден

3.490 ден

 • Тип на плоча: Електрична

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

TOPizborMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Iskra JC-229, чистач на пареа
Iskra JC-229, чистач на пареа
5.499 ден

4.390 ден

 • Бренд: Iskra
 • тип на производ: Чистачи на пареа
 • Моќност: 1500 W

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

TOPizborMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Gorenje Правосмукалка VC1615CXR (SPINNER ДОДАТОК)
Gorenje Правосмукалка VC1615CXR (SPINNER ДОДАТОК)
4.290 ден

4.099 ден

 • Gorenje Правосмукалка VC1615CXR (SPINNER ДОДАТОК)
 • За суво чистење
 • Mоќност на моторот: 1600 W
 • ...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Samsung VCC4135S37/BOL, 1600W, 3l, кеса правосмукалка
Samsung VCC4135S37/BOL, 1600W, 3l, кеса правосмукалка
5.499 ден

4.290 ден

 • Моќност: 1600 W
 • Бучавост (dB): 83 dB
 • Волумен на вреќичка: 3 l
 • Работна површина: 9 m
 • должина на кабелот: 6 m
 • Четка за паркети: Не
 • Антиалергиски филтер: Не

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Philips FC9570/01 Правосмукалка
Philips FC9570/01 Правосмукалка
13.999 ден

11.199 ден

 • Моќност: 1900 W
 • Бучавост (dB): 79 dB
 • Капацитет на резервоар за прашина: 1.5 l
 • Работна површина: 9 m
 • должина на кабелот: 6 m
 • Четка за паркети: Да
 • Антиалергиски филтер: Да

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 15.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Philips EP3241/50 Апарат за еспресо
Philips EP3241/50 Апарат за еспресо
48.399 ден

38.699 ден

 •  
  Philips EP3241/50 Апарат за еспресо
 • Моќност:1500 W
 • Максимален притисок:15 бар
 • Приспособливи параметри на мелницата
 • Број н...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 15.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Philips HI5919/30 Пегла на пареа
Philips HI5919/30 Пегла на пареа

9.499 ден

 • Philips HI5919/30 Пегла на пареа
 • Моќност: 2400W
 • Постојана пареа 200 g/min
 • Керамичка подлога
 • Време на загревање: 2min.
 • Капацитет на резерварот: ...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 15.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory
Philips FC9333/09 Правосмукалка
Philips FC9333/09 Правосмукалка
11.799 ден

11.299 ден

 • Моќност: 650 W
 • Бучавост (dB): 79 dB
 • Капацитет на резервоар за прашина: 1.5 l
 • Работна површина: 9 m
 • должина на кабелот: 6 m
 • Четка за паркети: Да
 • Антиалергиски филтер: Да

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 15.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Philips HD9200/90 Фритеза на топол воздух
Philips HD9200/90 Фритеза на топол воздух

8.599 ден

 • Бренд: Philips
 • Моќност: 1400 W
 • Вид на пржење: Врел воздух
 • Гаранција: 2 год.

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 15.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Ariete 4145 Чистач на пареа
Ariete 4145 Чистач на пареа
7.699 ден

6.499 ден

 • Бренд: Ariete
 • тип на производ: Чистачи на пареа
 • Моќност: 1500 W

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 15.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
FUEGO XD4514Q, 2000W, 3.5l правосмукалка
FUEGO XD4514Q, 2000W, 3.5l правосмукалка
4.699 ден

3.599 ден

 • Моќност: 2000 W
 • Бучавост (dB): 85 dB
 • Волумен на вреќичка: 3.5 l

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.12.2023

 • 1(current)
 • 2
 • 3