text.skipToContent text.skipToNavigation

Samsung R850 Galaxy Watch 3 41mm silver смарт часовникID EK000410135

Samsung R850 Galaxy Watch 3 41mm silver смарт часовникID: EK000410135

Cyber Week понудата е ОВДЕ!. Акцијата трае од 29.11. од 00:00ч. до 03.12. до 09:00ч.

25.999 ден
Цена
15.999 ден
Samsung R850 Galaxy Watch 3 41mm silver смарт часовник AMOLED HD екран од 1,2 инчи Капацитет на батерија 247mAh Резолуција на екран: 360 x 360 RAM: 1GB, ROM: 8GB Бренд: Samsung  Дознај повеќе

Бесплатна испорака

Доставуваме веќе од 02.12.2021

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Боја Сребрена
Тип на производ Паметни часовници
Бренд Samsung
Гаранција 1 год.
Маса 48.2 g
големина на екран 44 "
тип на екран AMOLED
водоотпорен Да
резолуција на екранот 360 x 360
метаријал Кожа