text.skipToContent text.skipToNavigation
 • 1(current)
 • 2
 • 3
92 пронајдени производи
DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Hisense LED 65" 65A6K, 4K Ultra HD, Smart TV, VIDAA U6, Dolby Vision, DTS Virtual X, AI 4K Upscaler **МОДЕЛ 2023** телевизор
Hisense LED 65" 65A6K, 4K Ultra HD, Smart TV, VIDAA U6, Dolby Vision, DTS Virtual X, AI 4K Upscaler **МОДЕЛ 2023** телевизор
32.999 ден

28.990 ден

 • дијагонала: 65"/165 cm
 • резолуција: 3840 x 2160
 • технологија: LED
 • Тип на ТВ: SMART
 • Оперативен систем: VIDAA

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.12.2023

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
VIVAX IMAGO Q series 50Q10C 50" UHD 4K Adnorid телевизор
VIVAX IMAGO Q series 50Q10C 50" UHD 4K Adnorid телевизор
30.990 ден

18.990 ден

QLED телевизор

 • дијагонала: 50"/127 cm
 • резолуција: 3840 x 2160 (4K)
 • технологија: QLED
 • Тип на ТВ: SMART
 • Оперативен систем: Android

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Hisense QLED TV 55" 55A7KQ, 4K Ultra HD, Smart, VIDAA U6, Quantum Dot Colour, HDR10+, Dolby Vision телевизор
Hisense QLED TV 55" 55A7KQ, 4K Ultra HD, Smart, VIDAA U6, Quantum Dot Colour, HDR10+, Dolby Vision телевизор
28.999 ден

25.999 ден

 • дијагонала: 55"/140 cm
 • резолуција: 3840 x 2160
 • технологија: QLED
 • Тип на ТВ: SMART
 • Оперативен систем: VIDAA

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.12.2023

NOVOmk2023 IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Apple iPhone 15 128GB Black, смартфон
Apple iPhone 15 128GB Black, смартфон
63.690 ден

60.990 ден

 • Бренд: Apple
 • големина на екран: 6.1 "
 • Оперативен систем: iOS
 • RAM Меморија: 6 GB
 • Интерна меморија: 128 GB

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Hisense LED 50" 50A6K, 4K Ultra HD, Smart TV, VIDAA U6, Dolby Vision, DTS Virtual X, AI 4K Upscaler **МОДЕЛ 2023** телевизор
Hisense LED 50" 50A6K, 4K Ultra HD, Smart TV, VIDAA U6, Dolby Vision, DTS Virtual X, AI 4K Upscaler **МОДЕЛ 2023** телевизор
21.999 ден

18.999 ден

 • дијагонала: 50"/127 cm
 • резолуција: 3840 x 2160
 • технологија: LED
 • Тип на ТВ: SMART
 • Оперативен систем: VIDAA

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.12.2023

NOVOmk2023 IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Apple iPhone 15 Pro 256GB Blue Titanium, смартфон
Apple iPhone 15 Pro 256GB Blue Titanium, смартфон
89.490 ден

86.990 ден

 • Бренд: Apple
 • големина на екран: 6.1 "
 • Оперативен систем: iOS
 • RAM Меморија: 8 GB
 • Интерна меморија: 256 GB

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
BENQ MX560 DLP, XGA, 4000ANSI, 30 bits проектор
BENQ MX560 DLP, XGA, 4000ANSI, 30 bits проектор
30.999 ден

23.990 ден

 • BENQ MX560 DLP, XGA, 4000ANSI, 30 bits проектор
 • Резолуција: HD 1024x768p
 • Светлина: 4.000 лумени
 • Контраст: 20.000:1
 • Век на траење на лампа: 15.000 часа
 • Бренд: Benq

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
LG LED 55UQ75003LF, 4K Ultra HD, Smart TV,телевизор
LG LED 55UQ75003LF, 4K Ultra HD, Smart TV,телевизор
34.999 ден

24.999 ден

 • дијагонала: 55"/140 cm
 • резолуција: 3840 x 2160 (4K)
 • технологија: LED
 • Тип на ТВ: SMART
 • Оперативен систем: WebOS

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 15.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Apple iPhone 11 64GB, Black смартфон
Apple iPhone 11 64GB, Black смартфон
35.999 ден

31.490 ден

 • Бренд: Apple
 • големина на екран: 6.1 "
 • Оперативен систем: iOS
 • RAM Меморија: 4 GB
 • Интерна меморија: 64 GB

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
FUJIFILM INSTAX Mini 12 Инстант филм камера (Blossom Pink)
FUJIFILM INSTAX Mini 12 Инстант филм камера (Blossom Pink)

6.999 ден

 • FUJIFILM INSTAX Mini 12 Инстант филм камера (Blossom Pink)
 • Подржува INSTAX Mini Instant Film
 • FUJINON 60mm Lens со Selfie Mirror
 • Automatic Exposure and Automatic Flash
 • Dedicated Selfie/Close-Up Shooting Mode

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 15.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Xiaomi Redmi A2 2GB/32GB Light Green, смартфон
Xiaomi Redmi A2 2GB/32GB Light Green, смартфон
6.099 ден

4.999 ден

 • Бренд: Xiaomi
 • големина на екран: 6.52 "
 • Оперативен систем: Android 12, MIUI 13
 • RAM Меморија: 2 GB
 • Интерна меморија: 32 GB

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

BrzaIsporakaMKv1
Apple AirPods2 mv7n2zm/a , безжични слушалки
Apple AirPods2 mv7n2zm/a , безжични слушалки
10.890 ден

9.299 ден

 • Apple AirPods2 mv7n2zm/a , безжични слушалки
 • До 24 часа слушање
 • Тип на производ: In Ear слушалки
 • Бренд: Apple

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
FUJIFILM INSTAX Mini 12 Инстант филм камера (Lilac Purple)
FUJIFILM INSTAX Mini 12 Инстант филм камера (Lilac Purple)

6.999 ден

 • FUJIFILM INSTAX Mini 12 Инстант филм камера (Lilac Purple)
 • Подржува INSTAX Mini Instant Film
 • FUJINON 60mm Lens со Selfie Mirror
 • Automatic Exposure and Automatic Flash
 • Dedicated Selfie/Close-Up Shooting Mode

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 15.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1 brzaisporakaMK
VIVAX VOX DW-2 DAB BLACK РАДИО
VIVAX VOX DW-2 DAB BLACK РАДИО

3.000 ден

VIVAX Audio радија се компактни DAB+ радија кои звучат многу поголемо отколку што всушност се. Внатре, тој е преполн со технологија на звучници што вообичаено ја наоѓате кај традиционалните звучниц...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
CANON PowerShot V10 SL adv vlogging камера
CANON PowerShot V10 SL adv vlogging камера
31.500 ден

28.990 ден

CANON PowerShot V10 vlogging камера кит. Дизајниран апарат за влогирање со џебна големина. Approx. 15.2 MP. DIGIC X; lens: 6.6mm Digital zoom up to 3.0x f/2.8-f/8 Квалитетно снимање: 4K UHD at 3-fp...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
FUJIFILM INSTAX Mini 12 Инстант филм камера (Pastel Blue)
FUJIFILM INSTAX Mini 12 Инстант филм камера (Pastel Blue)

6.999 ден

 • FUJIFILM INSTAX Mini 12 Инстант филм камера (Pastel Blue)
 • Подржува INSTAX Mini Instant Film
 • FUJINON 60mm Lens со Selfie Mirror
 • Automatic Exposure and Automatic Flash
 • Dedicated Selfie/Close-Up Shooting Mode

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
SAMSUNG UE 75 CU 7172 UXXH, 75"/190cm телевизор
SAMSUNG UE 75 CU 7172 UXXH, 75"/190cm телевизор
61.999 ден

57.999 ден

 • дијагонала: 75"/190 cm
 • Тип на ТВ: SMART
 • Оперативен систем: Tizen

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
SAMSUNG UE50CU7172UXXH, 50" (127cm) 4К UHD Smart TV
SAMSUNG UE50CU7172UXXH, 50" (127cm) 4К UHD Smart TV
36.999 ден

25.999 ден

 • дијагонала: 50"/127 cm
 • резолуција: 3840 x 2160 (4K)
 • технологија: LED
 • Тип на ТВ: SMART
 • Оперативен систем: Tizen

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
SAMSUNG UE55CU7172UXXH, 55" (139.7cm) 4К UHD Smart TV
SAMSUNG UE55CU7172UXXH, 55" (139.7cm) 4К UHD Smart TV
39.999 ден

28.999 ден

 • дијагонала: 55"/140 cm
 • резолуција: 3840 x 2160 (4K)
 • технологија: LED
 • Тип на ТВ: SMART
 • Оперативен систем: Tizen

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

BrzaIsporakaMKv1
Apple AirPods Pro2 mqd83zm/a слушалки
Apple AirPods Pro2 mqd83zm/a слушалки
22.090 ден

19.990 ден

 • Apple AirPods Pro2 mqd83zm/a слушалки
 • До 30 часа слушање
 • Тип на производ: In Ear слушалки
 • Бренд: Apple

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

BrzaIsporakaMKv1
Apple MagSafe Charger безжичен полнач
Apple MagSafe Charger безжичен полнач
3.890 ден

3.199 ден

 • Apple MagSafe Charger безжичен полнач
 • Безжично понење
 • Моќност од 15W
 • Компатибилност со Qi
 • За Apple уреди: iPhone 14, 14 Pro, 13, 13 Pro, 12 и 12 Pro

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

BrzaIsporakaMKv1
Apple USB-C to Lightning кабел (1 m)
Apple USB-C to Lightning кабел (1 m)
2.190 ден

1.499 ден

 • Apple USB-C to Lightning кабел
 • Должина на кабелот: 1 метар
 • Компатибилен со: 18W, 20W, 29W, 30W, 61W, 87W или 96W
 • Бренд: Apple

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

BrzaIsporakaMKv1
Apple EarPods слушалки со 3,5mm Headphone приклучок, бели
Apple EarPods слушалки со 3,5mm Headphone приклучок, бели
2.399 ден

1.099 ден

 • Apple EarPods слушалки со 3,5mm Headphonе, бели
 • Далечински управувач на кабелот и микрофон
 • Тип на производ: In Ear слушалки
 • Бренд: Apple
 • компатибилен од IOS 10 па нагоре

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

BrzaIsporakaMKv1
Apple AirPods3 , with Lightning Charging Case, mpny3zm/a
Apple AirPods3 , with Lightning Charging Case, mpny3zm/a
15.590 ден

12.490 ден

 • Apple AirPods3 , with Lightning Charging Case, mpny3zm/a
 • До 30 часа слушање
 • Тип на производ: In Ear слушалки
 • Бренд: Apple

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

BrzaIsporakaMKv1
Apple 20W USB-C Power Adapter полнач
Apple 20W USB-C Power Adapter полнач
1.999 ден

1.599 ден

 • Apple 20W USB-C Power Adapter mhje3zm/a)
 • Моќност: 20W
 • Тип на производ: Полнач
 • Бренд: Apple

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

 • 1(current)
 • 2
 • 3