text.skipToContent text.skipToNavigation
 • 1(current)
 • 2
29 пронајдени производи
CyberWeek2021mk IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
MSGW EXTREME i103 i7-11700/2x8GB/M.2 1TB+ HDD 2TB/RTX-3060 Ti 8GB gaming десктоп
MSGW EXTREME i103 i7-11700/2x8GB/M.2 1TB+ HDD 2TB/RTX-3060 Ti 8GB gaming десктоп
125.000 ден
107.790 ден
 • MSGW EXTREME i103 gaming десктоп
 • Intel i7-11700
 • 16GB RAM
 • SSD 1TB SAMSUNG 970 EVO PLUS
 • HDD 2TB
 • nVIdia RTX 3060 Ti 8GB
 • MS ARMOR V710 GAMING куќиште
 • PSU MSI CORE M700 напојување
 • ASUS TUF GAMING B560M-PLUS матична плоча

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
MSGW GAMING g100 R5 5600X/2x8GB/M.2 512GB + HDD 1TB/ GTX 1660 Ti gaming декстоп
MSGW GAMING g100 R5 5600X/2x8GB/M.2 512GB + HDD 1TB/ GTX 1660 Ti gaming декстоп
74.990 ден
66.990 ден
 • MSGW GAMING g100 декстоп
 • AMD Ryzen 5 5600X
 • 16GB RAM
 • SSD 512GB
 • HDD 1TB
 • nVIdia GTX 1660 Ti 6GB
 • MS ARMOR V300 GAMING куќиште
 • ASUS AM4 TUF GAMING B550M-PLUS матична плоча

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk BrzaIsporakaMKv1
ACER X1123HP DLP, XGA, 4000ANSI проектор
ACER X1123HP DLP, XGA, 4000ANSI проектор
30.999 ден
18.990 ден

X1123HP, DLP, Резолуција 800x600, Светлина (AL) 4000, Контраст 20.000:1, Трајност на лампа (Normal) (h) 5000, Трајност на лампа (Eco) (h) 10.000, Wireless има, со адаптер, Формат на слика 16:9,4...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
MSGW GAMING g103 R5 5600X/2x8GB/M.2 512GB + HDD 1TB/ GTX 1660 Ti gaming декстоп
MSGW GAMING g103 R5 5600X/2x8GB/M.2 512GB + HDD 1TB/ GTX 1660 Ti gaming декстоп
82.990 ден
73.690 ден
 • MSGW GAMING g103 декстоп
 • AMD Ryzen 5 5600X
 • 16GB RAM
 • SSD 512GB
 • HDD 1TB
 • ASUS TUF-GTX1660TI-O6G-EVO-GAMING
 • MS ARMOR V300 GAMING куќиште
 • ASUS AM4 PRIME B550M-K матична плоча

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk brzaisporakaMK
CANON LBP852Cx мулти ласерски принтер
CANON LBP852Cx мулти ласерски принтер
60.990 ден
38.990 ден
 • CANON LBP852Cx мулти ласерски принтер
 • Ласерски А3 печатач во боја
 • 36 стр во мин. еднострано и двострано (A4)
 • 8 стр во мин. (А3)
 • Меморија - 1GB
 • Касета за 550 листа

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk BrzaIsporakaMKv1
BENQ MX560 DLP, XGA, 4000ANSI, 30 bits проектор
BENQ MX560 DLP, XGA, 4000ANSI, 30 bits проектор
30.999 ден
25.359 ден
 • BENQ MX560 DLP, XGA, 4000ANSI, 30 bits проектор
 • Резолуција: HD 1024x768p
 • Светлина: 4.000 лумени
 • Контраст: 20.000:1
 • Век на траење на лампа: 15.000 часа
 • Бренд: Benq

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk
CANON DSLR EOS M200 M15-45S 3699C027 фотоапарат
CANON DSLR EOS M200 M15-45S 3699C027 фотоапарат
33.930 ден
25.900 ден
 • Canon EOS M200 со стандарден објектив  EF M15-45S
 • 24,1 мегапиксели, сензор со APS-C-големина
 • 4K-видеозаписи и HD со 120fps
 • Bluetooth* и Wi-Fi
 • Dual ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.12.2021

CyberWeek2021mk brzaisporakaMK
IMOU Bullet Lite камера за надзор
IMOU Bullet Lite камера за надзор
3.599 ден
2.799 ден
 • IMOU Bullet Lite камера за надзор
 • Камера: 2MP (1920 x 1080)
 • Компатибилен: iOS & Android
 • Водоотпорен: IP67
 • Ноќно следење (IR) до 30m

&n...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
MSGW EXTREME i104 R7 5800X/2x8GB/M.2 1TB+ HDD 2TB/RTX-3060 Ti 8GB gaming десктоп
MSGW EXTREME i104 R7 5800X/2x8GB/M.2 1TB+ HDD 2TB/RTX-3060 Ti 8GB gaming десктоп
129.990 ден
109.990 ден
 • MSGW EXTREME i104 gaming десктоп
 • AMD Ryzen 7 5800X
 • 16GB RAM
 • SSD 1TB SAMSUNG 970 EVO PLUS
 • HDD 2TB
 • nVIdia RTX 3060 Ti 8GB
 • MS ARMOR V710 GAMING куќиште
 • PSU MSI CORE M700 напојување
 • ASUS AM4 PRIME X570-P матична плоча

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
MSGW GAMING g104 R5 5600G/2x8GB/M.2 512GB + HDD 1TB/ RX6600 8GB gaming декстоп
MSGW GAMING g104 R5 5600G/2x8GB/M.2 512GB + HDD 1TB/ RX6600 8GB gaming декстоп
80.999 ден
70.990 ден
 • MSGW GAMING g104 декстоп
 • AMD Ryzen 5 5600G
 • 16GB RAM
 • SSD 512GB
 • HDD 1TB
 • ASUS DUAL-RX6600-8G
 • MS ARMOR V500 GAMING куќиште
 • ASUS AM4 PRIME B450M-K II матична плоча

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk BrzaIsporakaMKv1
VIVAX TPC-102 4G 3/32 таблет
VIVAX TPC-102 4G 3/32 таблет
7.990 ден
6.799 ден
 • VIVAX TPC-102 4G 3/32 таблет
 • Големина на екран: 10"
 • Меморија: 32GB / 3GB
 • Камери: 5MP задна + 2MP предна
 • Батерија: 5.800mAh
 • Процесор: 1,3GHz Quad Core MediaTek

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk brzaisporakaMK
IMOU Looc Outdoor камера за надзор
IMOU Looc Outdoor камера за надзор
3.599 ден
2.999 ден
 • IMOU Looc Outdoor камера за надзор
 • Камера: 1080p FHD
 • Водоотпорен: IP65
 • Компатибилен: iOS & Android
 • Ноќна визија
 • PIR детекција

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk BrzaIsporakaMKv1
FUJIFILM INSTAX Mini 11 Инстант филм камера (Lilac Purple)
FUJIFILM INSTAX Mini 11 Инстант филм камера (Lilac Purple)
6.999 ден
6.599 ден

FUJIFILM INSTAX Mini 11 Инстант филм камера

 • Подржува INSTAX Mini Instant Film
 • FUJINON 60mm Lens with Selfie Mirror
 • Automatic Exposure an...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk BrzaIsporakaMKv1
FUJIFILM INSTAX Mini 11 Инстант филм камера (Blush Pink)
FUJIFILM INSTAX Mini 11 Инстант филм камера (Blush Pink)
6.999 ден
6.599 ден

FUJIFILM INSTAX Mini 11 Инстант филм камера

 • Подржува INSTAX Mini Instant Film
 • FUJINON 60mm Lens with Selfie Mirror
 • Automatic Exposure an...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk BrzaIsporakaMKv1
ACER X1128H DLP, SVGA, 4500 AL проектор
ACER X1128H DLP, SVGA, 4500 AL проектор
25.999 ден
20.590 ден
 • ACER X1128H DLP, SVGA, 4500 AL проектор
 • Резолуција: 1920x1200p
 • Светлина: 4.500 лумени
 • Контраст: 20.000:1
 • Век на траење на лампа: 15.000 часа
 • Бренд: Benq

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk BrzaIsporakaMKv1
PANASONIC SC-TMAX5EG-K Bluetooth звучник
PANASONIC SC-TMAX5EG-K Bluetooth звучник
17.990 ден
8.499 ден
 • PANASONIC SC-TMAX5EG-K Bluetooth звучник
 • Конекција: Bluetooth или USB влез за репродукција или полнење на смарт уред
 • Високотонски звучник од 5 cm x2
 • Високотонски звучник од 16 cm (оребрена мембрана) во двонасочен погон x1
 • Звучници со јачина од 150W
 • Батерија: 4.500mAh

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk BrzaIsporakaMKv1
UTP Cat7, Retractable, 1,5m, MSI кабел
UTP Cat7, Retractable, 1,5m, MSI кабел
599 ден
199 ден
UTP CAT7 kabel retractable, 1,5M, UTP CAT7 kabel retractable, 1,5M

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk BrzaIsporakaMKv1
CANON ZOEMINI C Инстант филм камера (Bumble Bee Yellow) 10+20 слики гратис
CANON ZOEMINI C Инстант филм камера (Bumble Bee Yellow) 10+20 слики гратис
7.999 ден
5.199 ден
 • CANON ZOEMINI C Инстант филм камера (Bumble Bee Yellow) со 30 слики,,
 • Технологија за печатење ZINKTM,
 • Брзина на печатење Приближно 50 секунди,
 • Резолуција на печатење 314 x 500 dpi,  
 • Печатење без рабови, Автоматски сензор за хартија.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk BrzaIsporakaMKv1
FUJIFILM INSTAX Mini 11 Инстант филм камера (Ice White)
FUJIFILM INSTAX Mini 11 Инстант филм камера (Ice White)
6.999 ден
6.599 ден

FUJIFILM INSTAX Mini 11 Инстант филм камера

 • Подржува INSTAX Mini Instant Film
 • FUJINON 60mm Lens with Selfie Mirror
 • Automatic Exposure an...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk BrzaIsporakaMKv1
FUJIFILM INSTAX Mini 11 Инстант филм камера (Charcoal Gray)
FUJIFILM INSTAX Mini 11 Инстант филм камера (Charcoal Gray)
6.999 ден
6.599 ден

FUJIFILM INSTAX Mini 11 Инстант филм камера

 • Подржува INSTAX Mini Instant Film
 • FUJINON 60mm Lens with Selfie Mirror
 • Automatic Exposure an...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk brzaisporakaMK
HP LaserJet MFP M438n, 8AF43A ласерски принтер
HP LaserJet MFP M438n, 8AF43A ласерски принтер
20.316 ден
17.990 ден
Принтер HP LaserJet MFP M438n A3, 8AF43A Toneri W1335A, Kapacitet 7400str. Toneri W1335X, Kapacitet 13700 str., 8AF43A#B19

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk BrzaIsporakaMKv1
SUP INK CAN PGI1500XL Black
SUP INK CAN PGI1500XL Black
1.888 ден
1.599 ден
Тонер HP CF217A MS компатибилен

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk BrzaIsporakaMKv1 brzaisporakaMK
СУП ТОН ХП ЦФ244А
СУП ТОН ХП ЦФ244А
3.390 ден
2.599 ден
СУП ТОН ХП ЦФ244А Капацитет исписа: 1000 стр Боја: Блацк Подржава: ХП ЛасерЈет Про М15а Принтер, ХП ЛасерЈет Про М15в Принтер, ХП ЛасерЈет Про МФП М28а Принтер, ХП ЛасерЈет Про МФП М28в Принтер.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk BrzaIsporakaMKv1
SUP INK CAN PGI1500XL Yellow
SUP INK CAN PGI1500XL Yellow
1.040 ден
999 ден
SUP INK CAN PGI1500XL Yellow

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk BrzaIsporakaMKv1
SUP INK CAN PGI1500XL Magenta
SUP INK CAN PGI1500XL Magenta
1.040 ден
999 ден
SUP INK CAN PGI1500XL Magenta

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

 • 1(current)
 • 2