text.skipToContent text.skipToNavigation

NEON GSN-3195-B Battle Station II, син Gaming столID EK000568812

NEON GSN-3195-B Battle Station II, син Gaming столID: EK000568812

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
8.999 ден

Атрактивен gaming стол, неверојатно удобен со наслон кој се прилагодува, дополнително перниче за потпирање на грбот и вратот. - метална конструкција - PU кожа - PU тркалца ...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 05.06.2024

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Атрактивен gaming стол, неверојатно удобен со наслон кој се прилагодува, дополнително перниче за потпирање на грбот и вратот.

- метална конструкција
- PU кожа
- PU тркалца
- перниче за половина и врат
- боја - црно/сина

Димензии:
Подрачје за седење - 50cm длабочина x 52cm ширина
наслон - 80cm висина x 55 cm ширина
Прилагодлива висина - 45-55cm
Максимална носивост: 100 kg

Гаранција 1 год.
Боја Црно/Бела/Црвена
Бренд Neon
Тип на артикл Gaming столица
тип на производ Периферија
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!