text.skipToContent text.skipToNavigation

Neon Fusion GSN-615-B, црн Gaming столID EK000568818

Neon Fusion GSN-615-B, црн Gaming столID: EK000568818

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
8.799 ден

Неверојатен gaming/училиштен стол, нвереојатно удобен со прилагодување на наслонот и анатомско удобно перлниче - метална конкструкција - PU кожа - PU тркалца - боја: црна  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 30.04.2024

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Неверојатен gaming/училиштен стол, нвереојатно удобен со прилагодување на наслонот и анатомско удобно перлниче

- метална конкструкција
- PU кожа
- PU тркалца
- боја: црна

Димензии:

подрачје на седење - 50cm длабочина x 52cm ширина

наслон - 72cm висина x 50 cm ширина

прилагодлива висина: 45-55cm

максимална носивост: 100 kg

должина на седиште 50cm / ширина на седиште 50cm                           

Гаранција 1 год.
Боја Црна
Бренд Neon
Тип на артикл Gaming столица
тип на производ Периферија
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!