text.skipToContent text.skipToNavigation
7 пронајдени производи
Lenovo IdeaPad 5 15ARE05, 81YQ007DSC, 15,6 FHD, AMD Ryzen 7 4700U, 8GB RAM, 512GB SSD PCIe NVMe, AMD Radeon Graphics, Windows 10 Home, лаптоп
Lenovo IdeaPad 5 15ARE05, 81YQ007DSC, 15,6 FHD, AMD Ryzen 7 4700U, 8GB RAM, 512GB SSD PCIe NVMe, AMD Radeon Graphics, Windows 10 Home, лаптоп
49.999 ден
42.990 ден
 • Lenovo IdeaPad 5 15ARE05, 81YQ007DSC лаптоп
  |
 • 15,6" fullHD 300nits екран
  |
 • AMD Ryzen 7 4700U процесор
  |
 • 8GB RAM меморија
  |
 • Windows 10 Home
  |
 • SSD 512GB PCIe NVMe диск |

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.12.2020

Lenovo IdeaPad Flex 5 14IIL05 (i3-10210H/8GB/256GB SSD/14" FHD TOUCH/Windows 10), 81X10098RM лаптоп
Lenovo IdeaPad Flex 5 14IIL05 (i3-10210H/8GB/256GB SSD/14" FHD TOUCH/Windows 10), 81X10098RM лаптоп
44.990 ден
38.899 ден
 • Intel Core i3 1005G1,
 • 8GB RAM,
 • SSD 256GB,
 • Windows 10 Home,
 • 14" FullHD TOUCH

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.12.2020

HP 15,6" Spectrum Hearts торба за лаптоп Sv.Valentine
HP 15,6" Spectrum Hearts торба за лаптоп Sv.Valentine
1.299 ден
600 ден
 • HP 15,6" Spectrum Hearts торба за лаптоп,
  |
 • Наменет за лаптопи до 15,6" екран, |
 • Бренд: HP,
 • Изработена од висококвалитетен материјал,
 • Боја: Розева, |
 • Отпорен на различни временски температури. |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.12.2020

Lenovo YOGA SLIM7 14IIL05 (i5-1035G1/8GB/512GB SSD/14" FHD IPS/Windows 10), 82A100ATRM лаптоп
Lenovo YOGA SLIM7 14IIL05 (i5-1035G1/8GB/512GB SSD/14" FHD IPS/Windows 10), 82A100ATRM лаптоп
50.990 ден
 • Lenovo YOGA SLIM7 14IIL05 лаптоп,
 • 14" FHD 300Nits екран,
 • Intel Core i5-1035G1 процесор,
 • 8GB RAM меморија, 512GB SSD,
 • Windows 10 Home оперативен систем.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.12.2020

VIVAX таблет TPC-705 Kids
VIVAX таблет TPC-705 Kids
4.499 ден
3.499 ден
 • VIVAX таблет TPC-705 Kids,
  |
 • 7" екран, |
 • Интерна меомрија 16 GB,
 • RAM меморија 1GB,
 • Батерија 2100mAh, |
 • Камера: задна 2MP, предна 0,3MP. |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.12.2020

HP 15-da2000nia, 8UL09EA, 15,6 FHD, Intel Core i5-10210U, 4GB RAM, 256GB PCIe NVMe SSD, лаптоп
HP 15-da2000nia, 8UL09EA, 15,6 FHD, Intel Core i5-10210U, 4GB RAM, 256GB PCIe NVMe SSD, лаптоп
29.990 ден
 • HP 15-da2000nia, 8UL09EA лаптоп,
 • 15.6" FHD екран,
 • Intel Core i5-10210U процесор,
 • 4GB RAM меморија, 256GB SSD диск,
 • Тежина 1.77kg.

Гаранција: 1 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.12.2020

Acer Aspire 3 NX.HVTEX.00C, 15,6 FHD, AMD Athlon Silver 3050U, 8GB RAM, 512GB PCIe NVMe SSD, AMD Radeon Graphics, лаптоп
Acer Aspire 3 NX.HVTEX.00C, 15,6 FHD, AMD Athlon Silver 3050U, 8GB RAM, 512GB PCIe NVMe SSD, AMD Radeon Graphics, лаптоп
26.999 ден
 • Acer Aspire 3 NX.HVTEX.00C лаптоп,
 • AMD Athlon Silver 3050U,
 • 8GB RAM,
 • SSD 512GB,
 • 15.6" FullHD екран.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 02.12.2020