text.skipToContent text.skipToNavigation
6 пронајдени производи
HP Pavilion Gaming 15-dk0410nia, 7SE17EA лаптоп
HP Pavilion Gaming 15-dk0410nia, 7SE17EA лаптоп
64.154 ден
60.990 ден
 • Intel Core i7 9750H,
 • 16GB RAM,
 • SSD 256GB + 1TB HDD,
 • NVIDIA GeForce GTX 1650,
 • 15,6" FullHD екран

Гаранција: 1 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 07.12.2020

Lenovo Legion Y540-15IRH 81SX005ASC, 15,6 FHD IPS 144Hz, Intel Core i5 9300H, 16GB DDR4, 1TB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce GTX1660 Ti 6GB, Free DOS, лаптоп
Lenovo Legion Y540-15IRH 81SX005ASC, 15,6 FHD IPS 144Hz, Intel Core i5 9300H, 16GB DDR4, 1TB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce GTX1660 Ti 6GB, Free DOS, лаптоп
78.500 ден
65.990 ден
 • Intel Core i5 9300H,
 • 16GB RAM,
 • SSD 1TB,
 • NVIDIA GeForce RTX 1660 Ti,
 • 15,6 FullHD 144Hz

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 07.12.2020

Lenovo Legion Y540-15IRH 81SX0055SC, 15,6 FHD IPS 144Hz, Intel Core i5 9300H, 16GB DDR4, 256GB SSD PCIe NVMe + 1TB HDD, NVIDIA GeForce GTX1660 Ti 6GB, Free DOS, лаптоп
Lenovo Legion Y540-15IRH 81SX0055SC, 15,6 FHD IPS 144Hz, Intel Core i5 9300H, 16GB DDR4, 256GB SSD PCIe NVMe + 1TB HDD, NVIDIA GeForce GTX1660 Ti 6GB, Free DOS, лаптоп
75.900 ден
65.990 ден
 • Lenovo Legion Y540-15IRH 81SX0055SC лаптоп,
 • 15.6" FHD 144Hz екран,
 • Intel Core i5 9300H процесор,
 • 16GB RAM меморија, 256GB SSD + 1TB диск,
 • NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti 6GB.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 07.12.2020

Lenovo Legion Y540-15IRH 81SY003NSC, 15,6 FHD IPS, Intel Core i5 9300H, 8GB DDR4, 256GB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce GTX1650 4GB, Free DOS, лаптоп
Lenovo Legion Y540-15IRH 81SY003NSC, 15,6 FHD IPS, Intel Core i5 9300H, 8GB DDR4, 256GB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce GTX1650 4GB, Free DOS, лаптоп
59.999 ден
49.990 ден
 • Lenovo Legion Y540-15IRH 81SY003NSC лаптоп,
 • 15.6" FHD IPS 300Nits екран,
 • Intel Core i5 9300H процесор,
 • 16GB RAM меморија, 256GB SSD диск,
 • NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 07.12.2020

Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IMH05, 81Y400LKSC, 15,6 FHD IPS 120Hz, Intel Core i5 10300H, 16GB RAM, 512GB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti, Free DOS, лаптоп
Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IMH05, 81Y400LKSC, 15,6 FHD IPS 120Hz, Intel Core i5 10300H, 16GB RAM, 512GB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti, Free DOS, лаптоп
62.999 ден
50.990 ден
 • Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IMH05, 81Y400LKSC лаптоп,
 • 15.6" FHD 120Hz екран,
 • Intel Core i5 10300H процесор,
 • 16GB RAM меморија, 512GB SSD диск,
 • NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GB.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 07.12.2020

AOC 24" 24G2U/BK Gaming монитор
AOC 24" 24G2U/BK Gaming монитор
11.990 ден
10.990 ден
 • AOC 24" 24G2U/BK Gaming монитор
  |
 • 24" големина на екран |
 • 144Hz освежување на слика
  |
 • Макс. резолуција 1920 x 1080pix |
 • DP + HDMI x2 + USB 3.0 x4
  |
 • 1 ms брзина |

Гаранција: 3 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 07.12.2020