text.skipToContent text.skipToNavigation
 • 1(current)
 • 2
38 пронајдени производи
CyberWeek2021mk IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1 ADACmk
Continental PremiumContact 6 205/55 R16 91H
Continental PremiumContact 6 205/55 R16 91H
6.900 ден
4.199 ден
 • Производител: Continental
 • Сезона: Летна
 • Вид на возило: Автомобил
 • Ширина: 205
 • Висина: 55
 • Дијаметар: 16
 • Индекс на носивост и брзина: 91H

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1 ADACmk
Continental PremiumContact 6 225/45 R17 91V
Continental PremiumContact 6 225/45 R17 91V
9.100 ден
4.999 ден
 • Производител: Continental
 • Сезона: Летна
 • Вид на возило: Автомобил
 • Ширина: 225
 • Висина: 45
 • Дијаметар: 17
 • Индекс на носивост и брзина: 91V

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
SAVA 195/55 R15 85V INTENSA HP
SAVA 195/55 R15 85V INTENSA HP
4.530 ден
2.700 ден
 • Производител: Sava
 • Сезона: Летна
 • Вид на возило: Автомобил
 • Ширина: 195
 • Висина: 55
 • Дијаметар: 15
 • Индекс на носивост и брзина: 85V

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
DEBICA PASSIO 2 185/60 R14 82T
DEBICA PASSIO 2 185/60 R14 82T
3.530 ден
2.299 ден
 • Производител: Debica
 • Сезона: Летна
 • Вид на возило: Автомобил
 • Ширина: 185
 • Висина: 60
 • Дијаметар: 14
 • Индекс на носивост и брзина: 82T

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk IstaCena12RatiMKCategory
DIPLOMAT HP 205/55R16 91H
DIPLOMAT HP 205/55R16 91H
4.160 ден
2.299 ден
 • Производител: Diplomat
 • Сезона: Летна
 • Вид на возило: Автомобил
 • Ширина: 205
 • Висина: 55
 • Дијаметар: 16
 • Индекс на носивост и брзина: 91H

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2021

CyberWeek2021mk IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
Michelin CrossClimate 185/65 R15 92T
Michelin CrossClimate 185/65 R15 92T
4.800 ден
4.490 ден
 • Производител: Michelin
 • Сезона: AllSeason (целогодишна)
 • Вид на возило: Автомобил
 • Ширина: 185
 • Висина: 65
 • Дијаметар: 15
 • Индекс на носивост и брзина: 92Т

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
SAVA 205/55R16 91T ESKIMO S3+ MS
SAVA 205/55R16 91T ESKIMO S3+ MS
5.460 ден
3.300 ден
 • SAVA 205/55R16 91T ESKIMO S3+ MS,
 • Сезона: зимска,
 • Ширина: 205,
 • Висина: 55,
 • Дијаметар: 16".

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
Hankook 175/65R14 82T Kinergy Eco 2
Hankook 175/65R14 82T Kinergy Eco 2
3.090 ден
2.299 ден
 • Производител: Hankook
 • Сезона: Летна
 • Вид на возило: Автомобил
 • Ширина: 175
 • Висина: 65
 • Дијаметар: 14
 • Индекс на носивост и брзина: 82T

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
Hankook 225/45R17 91Y Ventus Prime 3
Hankook 225/45R17 91Y Ventus Prime 3
5.190 ден
3.999 ден
 • Производител: Hankook
 • Сезона: Летна
 • Вид на возило: Автомобил
 • Ширина: 225
 • Висина: 45
 • Дијаметар: 17
 • Индекс на носивост и брзина: 91Y

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
MATADOR MP92 Sibir Snow 225/40 R18 92V- DOT 2019
MATADOR MP92 Sibir Snow 225/40 R18 92V- DOT 2019
6.240 ден
3.500 ден
 • Matador SibirSnow 225/40R18,
 • Сезона: зимска,
 • Ширина: 225,
 • Висина: 40,
 • Дијаметар: 18".

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
Matador 195/65R15 91T MP93 Sibir Snow
Matador 195/65R15 91T MP93 Sibir Snow
2.850 ден
2.490 ден
 • Производител: Matador
 • Сезона: Зимска
 • Вид на возило: Автомобил
 • Ширина: 195
 • Висина: 65
 • Дијаметар: 15
 • Индекс на носивост и брзина: 91Т

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk BrzaIsporakaMKv1
Заштитна церада-Тарпаулин 4x5м 80гр.
Заштитна церада-Тарпаулин 4x5м 80гр.
600 ден
499 ден
 • Заштитна церада-Тарпаулин 4x5м 80гр.,
  |
 • Димензии: 4 x 5 метри, |
 • Бренд: Praxis,
 • Тежина 80gr/m2,
 • Намена: покривање на возила, приколки, базен..,
  |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk BrzaIsporakaMKv1
Компресорска пумпа 250psi
Компресорска пумпа 250psi
599 ден
Компресорска пумпа 250psi

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk BrzaIsporakaMKv1
Заштитна церада-Тарпаулин 3x4м 80гр.
Заштитна церада-Тарпаулин 3x4м 80гр.
400 ден
299 ден
Заштитна церада-Тарпаулин 3x4м 80гр.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk BrzaIsporakaMKv1
Felgenreiniger средство за фелни 1000ml
Felgenreiniger средство за фелни 1000ml
400 ден
349 ден
Felgenreiniger средство за фелни 1000ml. Интензивно средство за чистење на алуминиумски и челични бандаши,мотор,куќиште од мотор,прагчиња,гумени патосници ... . Без мирис и високо ефективен. За сам...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk BrzaIsporakaMKv1
SONAX XTREME Tyre Gloss спреј за гуми
SONAX XTREME Tyre Gloss спреј за гуми
600 ден
399 ден
SONAX XTREME Tyre Gloss спреј за гуми кој го освежува изгледот на гумата и истата ја заштитува. При нанесувањето на спрејот,гумата мора предходно да е добро исчистена и сува. После нанесувањето на ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 01.12.2021

CyberWeek2021mk
ФМ Трасмитер-BUsY GC16 506894
ФМ Трасмитер-BUsY GC16 506894
800 ден
669 ден
ФМ Трасмитер-BUsY GC16 506894

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2021

CyberWeek2021mk IstaCena12RatiMKCategory
FULDA 195/65R15 91T KRI MONTERO 3 MS
FULDA 195/65R15 91T KRI MONTERO 3 MS
5.140 ден
2.900 ден
FULDA 195/65R15 91T KRI MONTERO 3 MS

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.12.2021

CyberWeek2021mk IstaCena12RatiMKCategory
DUNLOP 215/60R16 95H WINTER SPT 5
DUNLOP 215/60R16 95H WINTER SPT 5
13.030 ден
7.400 ден
Премиум брендот DUNLOP кој е ориентиран на поголемите димензии на патнички возила и SUV се покажа прв на тестовите на германскиот авто-мото сојуз ADAC на последниот тест. Сите тестови може да ги по...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2021

CyberWeek2021mk IstaCena12RatiMKCategory
DUNLOP 185/65R15 88T WINTER RESPONSE 2 MS
DUNLOP 185/65R15 88T WINTER RESPONSE 2 MS
7.310 ден
4.100 ден
Премиум брендот DUNLOP кој е ориентиран на поголемите димензии на патнички возила и SUV се покажа прв на тестовите на германскиот авто-мото сојуз ADAC на последниот тест. Сите тестови може да ги по...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2021

CyberWeek2021mk IstaCena12RatiMKCategory
DUNLOP 205/55R16 91T WINTER SPT 5
DUNLOP 205/55R16 91T WINTER SPT 5
10.400 ден
5.900 ден
Премиум брендот DUNLOP кој е ориентиран на поголемите димензии на патнички возила и SUV се покажа прв на тестовите на германскиот авто-мото сојуз ADAC на последниот тест. Сите тестови може да ги по...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2021

CyberWeek2021mk IstaCena12RatiMKCategory
DUNLOP 205/60R16 96H WINTER SPT 5 XL
DUNLOP 205/60R16 96H WINTER SPT 5 XL
11.000 ден
6.200 ден
Премиум брендот DUNLOP кој е ориентиран на поголемите димензии на патнички возила и SUV се покажа прв на тестовите на германскиот авто-мото сојуз ADAC на последниот тест. Сите тестови може да ги по...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.12.2021

CyberWeek2021mk IstaCena12RatiMKCategory
GOODYEAR 195/65R15 91T UG 9+ MS
GOODYEAR 195/65R15 91T UG 9+ MS
7.100 ден
4.000 ден
GOODYEAR 195/65R15 91T UG 9+ MS

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.12.2021

CyberWeek2021mk IstaCena12RatiMKCategory
FULDA 205/55R16 91T KRI MONTERO 3 MS
FULDA 205/55R16 91T KRI MONTERO 3 MS
7.430 ден
4.200 ден
FULDA 205/55R16 91T KRI MONTERO 3 MS

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.12.2021

CyberWeek2021mk IstaCena12RatiMKCategory
FULDA 215/60R16 99H KRI CONTROL HP 2 XL
FULDA 215/60R16 99H KRI CONTROL HP 2 XL
9.500 ден
5.400 ден
FULDA 215/60R16 99H KRI CONTROL HP 2 XL

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.12.2021

 • 1(current)
 • 2