text.skipToContent text.skipToNavigation
18 пронајдени производи
Realme 6S 4GB/64GB 90Hz бел смартфон
Realme 6S 4GB/64GB 90Hz бел смартфон
11.690 ден
10.999 ден
 • Realme 6S 4GB/64GB 90Hz бел смартфон,
 • Големина на екран 6,5" 1080x2400pix.,
 • Меморија 64GB/4GB.,
 • Четири камери:48MP+ 8MP + 2MP + 2MP,
 • Оперативен Android 10.0 (Q), 2год. гаранција.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

Realme X3 SuperZoom 12GB/256GB син смартфон
Realme X3 SuperZoom 12GB/256GB син смартфон
27.290 ден
25.900 ден
 • Realme X3 SuperZoom 12GB/256GB син смартфон,
 • Големина на екран 6,6" 1080x2400pix.,
 • Меморија 256GB/12GB.,
 • Четири камери:64MP+ 8MP + 8MP + 2MP,
 • Оперативен Android 10.0 (Q), 2год. гаранција.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

SAMSUNG A21s, 6.5", 3/32GB, 48+8+2+2/13MP, 5000mAh (SM-A217FZKNEUF) Dual SIM Black смартфон
SAMSUNG A21s, 6.5", 3/32GB, 48+8+2+2/13MP, 5000mAh (SM-A217FZKNEUF) Dual SIM Black смартфон
12.999 ден
11.590 ден
 • SAMSUNG A21s, 6.5", 3/32GB смартфон,
 • Android 10, One UI 2.0,
 • Екран:6.5" (720 x 1600) HD+,
 • CPU:Octa-core 2.0 GHz,
 • Меморија:32GB/3GB,
 • Камера задн...

Гаранција: 1 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

Samsung Galaxy Watch 46mm R800 Silver/Black смарт часовник
Samsung Galaxy Watch 46mm R800 Silver/Black смарт часовник
19.999 ден
Samsung Galaxy Watch 46mm R800 Silver SM-R800NZSASEE смарт часовник. Карактеристики: Материјал (ременче) - силикон, NFC има, резолуција на екран 360 x 360, Траење на батеријата (Вклучено користење) до 4 дена, Водоотпорен, Вид на екран Super Amoled, поврзување преку Bluetooth, капацитет на батеријата 472 mAh...

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

Samsung Galaxy Watch 42mm R810 Black смарт часовник
Samsung Galaxy Watch 42mm R810 Black смарт часовник
18.499 ден
Samsung Galaxy Watch 42mm R810 Black SM-R810NZKASEE смарт часовник. Карактеристики: Материјал (ременче) - силикон, NFC има, резолуција на екран 360 x 360, Траење на батеријата (Вклучено користење) до 4 дена, Водоотпорен, Вид на екран Super Amoled, поврзување преку Bluetooth, капацитет на батеријата 270 mAh, висина 45,7 mm, ширина 41,9 mm, длабочина 12,7 mm, тежина 49 g, Сензори: акцелерометар, барометар, жиро сензор, сензор за мерење отчукување на срце, сензор за светло, гаранција 2 години, боја сребрена, останато: Bluetooth v4.2, GPS, Tizen OS.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

Realme 6S 4GB/64GB 90Hz црн смартфон
Realme 6S 4GB/64GB 90Hz црн смартфон
11.690 ден
10.999 ден
 • Realme 6S 4GB/64GB 90Hz црн смартфон,
 • Големина на екран 6,5" 1080x2400pix.,
 • Меморија 64GB/4GB.,
 • Четири камери:48MP+ 8MP + 2MP + 2MP,
 • Оперативен Android 10.0 (Q), 2год. гаранција.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

Realme 5I 4GB/64GB зелен смартфон
Realme 5I 4GB/64GB зелен смартфон
9.199 ден
8.699 ден
 • Realme 5I 4GB/64GB зелен смартфон,
 • Големина на екран 6,5" 720x1600pix.,
 • Меморија 64GB/4GB.,
 • Четири камери:12MP+ 8MP + 2MP + 2MP,
 • Оперативен Android 9.0 (Pie), 2год. гаранција.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

Realme 6 PRO 8GB/128GB црвен смартфон
Realme 6 PRO 8GB/128GB црвен смартфон
18.990 ден
17.990 ден
 • Realme 6 PRO 8GB/128GB 90Hz црвен смартфон,
 • Големина на екран 6,6" 1080x2400pix.,
 • Меморија 128GB/8GB.,
 • Четири камери:64MP+ 12MP + 8MP + 2MP,
 • Оперативен Android 10.0 (Q), 2год. гаранција.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

Realme 6 8GB/128GB син смартфон
Realme 6 8GB/128GB син смартфон
16.399 ден
15.590 ден
 • Realme 6 8GB/128GB син 90Hz смартфон,
 • Големина на екран 6,5" 1080x2400pix.,
 • Меморија 128GB/8GB.,
 • Четири камери:64MP+ 8MP + 2MP + 2MP,
 • Оперативен Android 10.0 (Q), 2год. гаранција.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

Realme 6 PRO 8GB/128GB син смартфон
Realme 6 PRO 8GB/128GB син смартфон
18.990 ден
17.990 ден
 • Realme 6 PRO 8GB/128GB син 90Hz смартфон,
 • Големина на екран 6,6" 1080x2400pix.,
 • Меморија 128GB/8GB.,
 • Четири камери:64MP+ 12MP + 8MP + 2MP,
 • Оперативен Android 10.0 (Q), 2год. гаранција.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

SAMSUNG A21s, 6.5", 3/32GB, 48+8+2+2/13MP, 5000mAh (SM-A217FZKNEUF) Dual SIM Blue смартфон
SAMSUNG A21s, 6.5", 3/32GB, 48+8+2+2/13MP, 5000mAh (SM-A217FZKNEUF) Dual SIM Blue смартфон
12.999 ден
11.590 ден
 • SAMSUNG A21s, 6.5", 3/32GB смартфон,
 • Android 10, One UI 2.0,
 • Екран:6.5" (720 x 1600) HD+,
 • CPU:Octa-core 2.0 GHz,
 • Меморија:32GB/3GB,
 • Камера задн...

Гаранција: 1 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

Samsung Galaxy Watch Active 2 40MM R830 Pink кожен, смарт часовник
Samsung Galaxy Watch Active 2 40MM R830 Pink кожен, смарт часовник
23.999 ден
15.590 ден
Samsung Galaxy Watch Active 2 40MM R830 Pink смарт часовник SM-R830NSDASEE. Карактеристики: Материјал (ременче) - кожа, Stainless Steel, NFC има, резолуција на екран 360 x 360, Траење на батеријата...

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 10.12.2020

Xiaomi Mi Band 5 fitnes smart watch
Xiaomi Mi Band 5 fitnes smart watch
2.390 ден
 • Xiaomi Mi Band 5 fitnes smart watch,
  |
 • IP68 водотпорен часовник,
 • Fitness, Sleep, 24/7 Heart Rate, Sports, Swimming, Health Tracker,
 • 1.1" AMOLED touch екран,
 • Бренд: XIAOMI. |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

Huawei Watch GT 2e 46mm Lava Red, смарт часовник
Huawei Watch GT 2e 46mm Lava Red, смарт часовник
11.999 ден
9.799 ден
 • Huawei Watch GT 2e 46mm Lava Red, смарт часовник,
  |
 • AMOLED HD екран од 1,39 инчи,
 • Капацитет на батерија 455 mAh,
 • Резолуција на екран: 454 x 454,
 • Бренд: Huawei. |

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

Huawei Watch GT 2e 46mm Graphite Black, смарт часовник
Huawei Watch GT 2e 46mm Graphite Black, смарт часовник
11.999 ден
9.799 ден
 • Huawei Watch GT 2e 46mm Graphite Black, смарт часовник,
  |
 • AMOLED HD екран од 1,39 инчи,
 • Капацитет на батерија 455 mAh,
 • Резолуција на екран: 454 x 454,
 • Бренд: Huawei. |

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

Huawei Watch GT2 46 mm Sport, црн силикон смарт часовник
Huawei Watch GT2 46 mm Sport, црн силикон смарт часовник
13.999 ден
10.999 ден
 • Huawei Watch GT2 46 mm Sport, црн силикон смарт часовник,
  |
 • AMOLED HD екран од 1,39 инчи,
 • Капацитет на батерија 455 mAh,
 • Резолуција на екран: 454 x 454,
 • Бренд: Huawei. |

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

Huawei Watch GT2 46 mm Classic, кафеав кожен смарт часовник
Huawei Watch GT2 46 mm Classic, кафеав кожен смарт часовник
13.999 ден
10.999 ден
 • Huawei Watch GT2 46 mm Classic, кафеав кожен смарт часовник,
  |
 • AMOLED HD екран од 1,39 инчи,
 • Капацитет на батерија 455 mAh,
 • Резолуција на екран: 454 x 454,
 • Бренд: Huawei. |

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

Huawei Watch GT2 42 mm Sport, црн силиконски смарт часовник
Huawei Watch GT2 42 mm Sport, црн силиконски смарт часовник
11.999 ден
9.799 ден
 • Huawei Watch GT2 42 mm Sport, црн силиконски смарт часовник,
  |
 • AMOLED HD екран од 1,2 инчи,
 • Капацитет на батерија 455 mAh,
 • Резолуција на екран: 454 x 454,
 • Бренд: Huawei. |

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020