text.skipToContent text.skipToNavigation
 • 1(current)
 • 2
34 пронајдени производи
IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
SAMSUNG Galaxy Watch 5 Pro (SM-R920NZTAEUC) Gray Titanium 45mm смарт часовник
SAMSUNG Galaxy Watch 5 Pro (SM-R920NZTAEUC) Gray Titanium 45mm смарт часовник
19.499 ден

18.999 ден

 • Бренд: Samsung
 • тип на екран: AMOLED
 • резолуција на екранот: 450 x 450
 • метаријал: Силикон

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

TOPizborMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
AQUA MARINA VAPOR SUP 300cm даска за сурфање
AQUA MARINA VAPOR SUP 300cm даска за сурфање
35.990 ден

18.590 ден

 • AQUA MARINA VAPOR SUP 300cm даска за сурфање
 • Димензии (Ш х В х Д): 76x300х12cm
 • Тежина: 100kg
 • Максимален притисок: 1,03bar
 • Максимална носивост: 100kg

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
Samsung Galaxy Watch5, 44mm, SM-R910NZSAEUC BT Silver
Samsung Galaxy Watch5, 44mm, SM-R910NZSAEUC BT Silver

16.999 ден

 • Бренд: Samsung
 • тип на екран: AMOLED
 • метаријал: Силикон

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
Samsung Galaxy Watch 5 Pro, 45mm (SM-R920NZKAEUC) Black Titanium паметен часовник
Samsung Galaxy Watch 5 Pro, 45mm (SM-R920NZKAEUC) Black Titanium паметен часовник
19.499 ден

18.999 ден

 • Бренд: Samsung
 • тип на екран: AMOLED
 • метаријал: Силикон

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
MS Energy MSH-500_L кацига
MS Energy MSH-500_L кацига
2.699 ден

2.590 ден

Оклоп: PC, Внатрешност: EPC, Стандард за тестирање: CE-EN1078, Големина: L (58-61cm), Предности: УСБ полнење на ЛЕД светло, отсранлив визир, Систем за вентилација / држач за лента за глава, Отстран...

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
MS ENERGY r10, црно-сива електричен тротинет
MS ENERGY r10, црно-сива електричен тротинет
37.999 ден

34.999 ден

 • големина на тркала: 20 "
 • Опсег: 30 km
 • моќност на моторот: 350 W
 • максиламлна носивост: 120 kg
 • Максимална брзина: 30

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Apple Watch Series 8 GPS 41mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band - Regular, smart watch
Apple Watch Series 8 GPS 41mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band - Regular, smart watch
33.890 ден

24.999 ден

 • Бренд: Apple
 • тип на екран: LTPO OLED
 • резолуција на екранот: 394x484
 • метаријал: Силикон

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
MS ENERGY r10, црно-зелен електричен тротинет
MS ENERGY r10, црно-зелен електричен тротинет
37.999 ден

34.999 ден

 • големина на тркала: 20 "
 • Опсег: 30 km
 • моќност на моторот: 350 W
 • максиламлна носивост: 120 kg
 • Максимална брзина: 30

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Apple Watch Ultra Cellular mqfu3se/a 49mm, Titanium Case, Yellow/Beige Trail Loop - M/L
Apple Watch Ultra Cellular mqfu3se/a 49mm, Titanium Case, Yellow/Beige Trail Loop - M/L
66.790 ден

48.990 ден

 • Бренд: Apple
 • тип на екран: LTPO OLED
 • резолуција на екранот: 410 x 502
 • метаријал: n/a

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Garmin Fenix 7X SOLAR 010-02541-01, Slate Gray, 51mm, smart watch црно ремче
Garmin Fenix 7X SOLAR 010-02541-01, Slate Gray, 51mm, smart watch црно ремче
55.780 ден

53.780 ден

 • Бренд: Garmin
 • тип на екран: Transflektivan
 • резолуција на екранот: 280 x 280
 • метаријал: Силикон

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Garmin Fenix 7 010-02540-01 , Silver Graphite ремче, 47mm, smart watch
Garmin Fenix 7 010-02540-01 , Silver Graphite ремче, 47mm, smart watch
43.480 ден

41.480 ден

 • Бренд: Garmin
 • тип на екран: Transflektivan
 • резолуција на екранот: 260 x 260
 • метаријал: Силикон

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Garmin Fenix 7X Sapphire SOLAR 010-02541-11, Carbon Gray Titanium, 51mm, smart watch црно ремче
Garmin Fenix 7X Sapphire SOLAR 010-02541-11, Carbon Gray Titanium, 51mm, smart watch црно ремче
61.980 ден

58.980 ден

 • Бренд: Garmin
 • тип на екран: Transflektivan
 • резолуција на екранот: 280 x 280
 • метаријал: Силикон

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.12.2023

Xiaomi Redmi 2 Lite GL Часовник (Слонова коска)
Xiaomi Redmi 2 Lite GL Часовник (Слонова коска)
3.999 ден

3.899 ден

Xiaomi Redmi 2 Lite GL Часовник (Слонова коска)

•Паметен часовник
 
•100+ фитнес режими
 
•24 часовно следење на срц...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
VIVAX smart KIDS watch 4G MAGIC blue
VIVAX smart KIDS watch 4G MAGIC blue

2.590 ден

 • Бренд: Vivax
 • тип на екран: IPS
 • резолуција на екранот: 240 x 240
 • метаријал: Силикон

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

Xiaomi S1 GL Часовник (Црн)
Xiaomi S1 GL Часовник (Црн)
15.499 ден

12.999 ден

 • Xiaomi S1 Active GL Часовник (Црн)
 • Екран: 1.43“, amoled
 • Резолуција: 466 х 466
 • Сензори: Accelerometer, gyro, co...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
SAMSUNG Galaxy Watch 6 Classic Stainless 47mm (SM-R960NZKAEUC) Graphite
SAMSUNG Galaxy Watch 6 Classic Stainless 47mm (SM-R960NZKAEUC) Graphite

26.299 ден

 • Бренд: Samsung
 • тип на екран: AMOLED
 • метаријал: Силикон

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
SAMSUNG Galaxy Watch 6 Aluminum Lagre 44mm (SM-R940NZSAEUC) Silver
SAMSUNG Galaxy Watch 6 Aluminum Lagre 44mm (SM-R940NZSAEUC) Silver

20.299 ден

 • Бренд: Samsung
 • тип на екран: AMOLED
 • метаријал: Силикон

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
SAMSUNG Galaxy Watch 6 Classic Stainless 47mm (SM-R960NZSAEUC) Silver
SAMSUNG Galaxy Watch 6 Classic Stainless 47mm (SM-R960NZSAEUC) Silver

26.299 ден

 • Бренд: Samsung
 • тип на екран: AMOLED
 • метаријал: Силикон

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
SAMSUNG Galaxy Watch 6 Classic Stainless 43mm (SM-R950NZKAEUC) Graphite
SAMSUNG Galaxy Watch 6 Classic Stainless 43mm (SM-R950NZKAEUC) Graphite

24.299 ден

 • Бренд: Samsung
 • тип на екран: Super Amoled
 • резолуција на екранот: 432 x 432
 • метаријал: Силикон

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
MS Energy MSH-500_XL кацига
MS Energy MSH-500_XL кацига
2.699 ден

2.590 ден

Оклоп: PC, Внатрешност: EPC, Стандард за тестирање: CE-EN1078 Големина: M (62-63cm), Предности: USB полнење на LED светло, Систем за вентилација / држач за лента за глава, Отстранлива постава/ анти...

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
MS Energy MSH-200_M кацига
MS Energy MSH-200_M кацига

1.599 ден

Оклоп: PC Внатрешност: EPC Стандард за тестирање: CE-EN1078 Големина: L (55-58cm) Предности: USB полнење на LED светло, отсранлив визир Систем за вентилација / држач за лента за глава Отстранлива п...

Бесплатна испорака

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Garmin Venu 2S 010-02429-13, розево-златен оквир од нерѓосувачки челик со бело куќиште, силиконски ремен, smart watch
Garmin Venu 2S 010-02429-13, розево-златен оквир од нерѓосувачки челик со бело куќиште, силиконски ремен, smart watch
24.980 ден

23.980 ден

 • Бренд: Garmin
 • тип на екран: AMOLED
 • резолуција на екранот: 360 x 360
 • метаријал: Силикон

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
SAMSUNG Galaxy Watch 6 Aluminum 40mm (SM-R930NZKAEUC) Graphite
SAMSUNG Galaxy Watch 6 Aluminum 40mm (SM-R930NZKAEUC) Graphite

18.299 ден

 • Бренд: Samsung
 • тип на екран: Super Amoled
 • резолуција на екранот: 432 x 432
 • метаријал: Силикон

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
SAMSUNG Galaxy Watch 6 Classic Stainless 43mm (SM-R950NZSAEUC) Silver
SAMSUNG Galaxy Watch 6 Classic Stainless 43mm (SM-R950NZSAEUC) Silver

24.299 ден

 • Бренд: Samsung
 • тип на екран: Super Amoled
 • резолуција на екранот: 432 x 432
 • метаријал: Силикон

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Garmin Venu 2 010-02430-11, Slate Black, 45mm, smart watch
Garmin Venu 2 010-02430-11, Slate Black, 45mm, smart watch
24.980 ден

23.980 ден

 • Бренд: Garmin
 • тип на екран: AMOLED
 • резолуција на екранот: 416 x 416
 • метаријал: Силикон

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.12.2023

 • 1(current)
 • 2