text.skipToContent text.skipToNavigation
8 пронајдени производи
VIVAX LED TV- 32'' телевизор
VIVAX LED TV- 32'' телевизор
8.000 ден
5.999 ден
VIVAX LED TV- 32S60T2 телевизор /тип на екран LED/ дијагонала на екран (81.2 cm)/Резолуција 720p HD Ready/ не е смарт,односно не поддржува Андроид/Стандардни контраст 4000:1/Време на реакција 5 m...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

VIVAX 40'' Android SMART FullHD 40S60T2S2SM телевизор
VIVAX 40'' Android SMART FullHD 40S60T2S2SM телевизор
16.000 ден
10.999 ден
VIVAX Smart 40S60T2S2SM телевизор/ Нов смарт телевизор со Андроид 7.1 овозможува поврзување преку интернет на социјалните мрежи и YouTube. Телевизорот располага со 1 GB работна (RAM) меморија как...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

VIVAX VOX микро линија MC-600
VIVAX VOX микро линија MC-600
5.599 ден
3.000 ден
 • VIVAX VOX микро линија MC-600,
  |
 • FM Radio, USB, AUX, Влез за слушалки, Bluetooth,
 • моќност: 2x5W RMS,
 • Бренд: VIVAX. |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

Vivax LED TV-50UHD122T2S2SM, 4K UHD Android SMART телевизор
Vivax LED TV-50UHD122T2S2SM, 4K UHD Android SMART телевизор
22.490 ден
16.499 ден
Vivax LED TV-50UHD122T2S2SM, 4K UHD Android SMART телевизор. Нов 4K ULTRA HD ANDROID 7.1 SMART телевизор од VIVAX со 4K резолуција и со висок динамички распон на бои (HDR), имате чувство дека слика...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 10.12.2020

VIVAX IMAGO LED TV-24LE79T2S2 телевизор
VIVAX IMAGO LED TV-24LE79T2S2 телевизор
4.999 ден
 • VIVAX IMAGO LED TV-24LE79T2S2 телевизор,
  |
 • 24"/60cm екран, |
 • Макс. резолуција 1366 x 768,
 • Технологија LED, |
 • Гаранција 2 години. |

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 10.12.2020

VIVAX VOX bluetooth звучник BS-101 blue
VIVAX VOX bluetooth звучник BS-101 blue
2.199 ден
 • VIVAX VOX bluetooth звучник BS-101 blue,
  |
 • FBluetooth звучник со LED, MP3 BT/USB/MicroSD reproduktor,
 • Моќност:  3000mAh,
 • Гаранција 1 година,
 • Бренд: VIVAX. |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 10.12.2020

VIVAX 55UHD122T2S2- 55'' 4K UHD Телевизор
VIVAX 55UHD122T2S2- 55'' 4K UHD Телевизор
17.490 ден
VIVAX 55UHD122T2S2- 55'' 4K UHD Телевизор. Телевизорите ги задоволуваат очекувањата на потрошувачите со нивните одлични перформанси софтверски и хардверски(слика, звучници и целосна изработка на ку...

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

VIVAX VOX bluetooth звучник BS-101 red
VIVAX VOX bluetooth звучник BS-101 red
2.199 ден
 • VIVAX VOX bluetooth звучник BS-101 red,
  |
 • FBluetooth звучник со LED, MP3 BT/USB/MicroSD reproduktor,
 • Моќност:  3000mAh,
 • Гаранција 1 година,
 • Бренд: VIVAX. |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 10.12.2020