text.skipToContent text.skipToNavigation
 • 1(current)
 • 2
 • 3
226 пронајдени производи
VIVAX LED TV- 32'' телевизор
VIVAX LED TV- 32'' телевизор
8.000 ден
5.999 ден
VIVAX LED TV- 32S60T2 телевизор /тип на екран LED/ дијагонала на екран (81.2 cm)/Резолуција 720p HD Ready/ не е смарт,односно не поддржува Андроид/Стандардни контраст 4000:1/Време на реакција 5 m...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

Realme 6S 4GB/64GB 90Hz бел смартфон
Realme 6S 4GB/64GB 90Hz бел смартфон
11.690 ден
10.999 ден
 • Realme 6S 4GB/64GB 90Hz бел смартфон,
 • Големина на екран 6,5" 1080x2400pix.,
 • Меморија 64GB/4GB.,
 • Четири камери:48MP+ 8MP + 2MP + 2MP,
 • Оперативен Android 10.0 (Q), 2год. гаранција.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

VIVAX 40'' Android SMART FullHD 40S60T2S2SM телевизор
VIVAX 40'' Android SMART FullHD 40S60T2S2SM телевизор
16.000 ден
10.999 ден
VIVAX Smart 40S60T2S2SM телевизор/ Нов смарт телевизор со Андроид 7.1 овозможува поврзување преку интернет на социјалните мрежи и YouTube. Телевизорот располага со 1 GB работна (RAM) меморија как...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

Realme X3 SuperZoom 12GB/256GB син смартфон
Realme X3 SuperZoom 12GB/256GB син смартфон
27.290 ден
25.900 ден
 • Realme X3 SuperZoom 12GB/256GB син смартфон,
 • Големина на екран 6,6" 1080x2400pix.,
 • Меморија 256GB/12GB.,
 • Четири камери:64MP+ 8MP + 8MP + 2MP,
 • Оперативен Android 10.0 (Q), 2год. гаранција.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

SAMSUNG A21s, 6.5", 3/32GB, 48+8+2+2/13MP, 5000mAh (SM-A217FZKNEUF) Dual SIM Black смартфон
SAMSUNG A21s, 6.5", 3/32GB, 48+8+2+2/13MP, 5000mAh (SM-A217FZKNEUF) Dual SIM Black смартфон
12.999 ден
11.590 ден
 • SAMSUNG A21s, 6.5", 3/32GB смартфон,
 • Android 10, One UI 2.0,
 • Екран:6.5" (720 x 1600) HD+,
 • CPU:Octa-core 2.0 GHz,
 • Меморија:32GB/3GB,
 • Камера задн...

Гаранција: 1 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

PlayStation 4 Pro 1TB G + FIFA 20 + FUT 20 ваучер + PS Plus 14 Days
PlayStation 4 Pro 1TB G + FIFA 20 + FUT 20 ваучер + PS Plus 14 Days
28.990 ден
21.990 ден
 • PlayStation 4 Pro 1TB G + FIFA 20,
 • 4K TV Gaming : PS4 Pro играње со резолуција од 4K,
 • Имајте неверојатно искуство HDR технологијата,
 • вклучете го Boost Mode HD за неверојатно искуство,
 • FIFA 20 PS4 игра вклучено.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

VIVAX VOX микро линија MC-600
VIVAX VOX микро линија MC-600
5.599 ден
3.000 ден
 • VIVAX VOX микро линија MC-600,
  |
 • FM Radio, USB, AUX, Влез за слушалки, Bluetooth,
 • моќност: 2x5W RMS,
 • Бренд: VIVAX. |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

Samsung Galaxy Watch 46mm R800 Silver/Black смарт часовник
Samsung Galaxy Watch 46mm R800 Silver/Black смарт часовник
19.999 ден
Samsung Galaxy Watch 46mm R800 Silver SM-R800NZSASEE смарт часовник. Карактеристики: Материјал (ременче) - силикон, NFC има, резолуција на екран 360 x 360, Траење на батеријата (Вклучено користење) до 4 дена, Водоотпорен, Вид на екран Super Amoled, поврзување преку Bluetooth, капацитет на батеријата 472 mAh...

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

Samsung Galaxy Watch 42mm R810 Black смарт часовник
Samsung Galaxy Watch 42mm R810 Black смарт часовник
18.499 ден
Samsung Galaxy Watch 42mm R810 Black SM-R810NZKASEE смарт часовник. Карактеристики: Материјал (ременче) - силикон, NFC има, резолуција на екран 360 x 360, Траење на батеријата (Вклучено користење) до 4 дена, Водоотпорен, Вид на екран Super Amoled, поврзување преку Bluetooth, капацитет на батеријата 270 mAh, висина 45,7 mm, ширина 41,9 mm, длабочина 12,7 mm, тежина 49 g, Сензори: акцелерометар, барометар, жиро сензор, сензор за мерење отчукување на срце, сензор за светло, гаранција 2 години, боја сребрена, останато: Bluetooth v4.2, GPS, Tizen OS.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

HIKOKI G3613DA-W2Z Аголна брусилка (без батерија и полнач)
HIKOKI G3613DA-W2Z Аголна брусилка (без батерија и полнач)
18.999 ден
G3613DA-W2Z Аголна брусилка 125mm 36V: Број на вртежи: 3.000 - 9.500rpm; Компатибилни батерии: BSL36A18-BSL36B18; Тип на мотор: Brushless; Опрема: Hitbox, без батерии и полнач

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 14.12.2020

VIVAX ледомат IM-123B црна боја
VIVAX ледомат IM-123B црна боја
8.999 ден
8.499 ден
 • VIVAX ледомат IM-123B црна боја,
  |
 • Капацитет на садот за вода 2,4 l,
 • Капацитетот на садот за лед 0.7 kg,
 • Производсво од 12 kg лед на ден,
 • Бренд: VIVAX. |

Гаранција: 1 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

Lenovo IdeaPad 5 15ARE05, 81YQ007DSC, 15,6 FHD, AMD Ryzen 7 4700U, 8GB RAM, 512GB SSD PCIe NVMe, AMD Radeon Graphics, Windows 10 Home, лаптоп
Lenovo IdeaPad 5 15ARE05, 81YQ007DSC, 15,6 FHD, AMD Ryzen 7 4700U, 8GB RAM, 512GB SSD PCIe NVMe, AMD Radeon Graphics, Windows 10 Home, лаптоп
49.999 ден
42.990 ден
 • Lenovo IdeaPad 5 15ARE05, 81YQ007DSC лаптоп
  |
 • 15,6" fullHD 300nits екран
  |
 • AMD Ryzen 7 4700U процесор
  |
 • 8GB RAM меморија
  |
 • Windows 10 Home
  |
 • SSD 512GB PCIe NVMe диск |

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

Realme 6S 4GB/64GB 90Hz црн смартфон
Realme 6S 4GB/64GB 90Hz црн смартфон
11.690 ден
10.999 ден
 • Realme 6S 4GB/64GB 90Hz црн смартфон,
 • Големина на екран 6,5" 1080x2400pix.,
 • Меморија 64GB/4GB.,
 • Четири камери:48MP+ 8MP + 2MP + 2MP,
 • Оперативен Android 10.0 (Q), 2год. гаранција.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

Lenovo IdeaPad Flex 5 14IIL05 (i3-10210H/8GB/256GB SSD/14" FHD TOUCH/Windows 10), 81X10098RM лаптоп
Lenovo IdeaPad Flex 5 14IIL05 (i3-10210H/8GB/256GB SSD/14" FHD TOUCH/Windows 10), 81X10098RM лаптоп
44.990 ден
38.899 ден
 • Intel Core i3 1005G1,
 • 8GB RAM,
 • SSD 256GB,
 • Windows 10 Home,
 • 14" FullHD TOUCH

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

HP Pavilion Gaming 15-dk0410nia, 7SE17EA лаптоп
HP Pavilion Gaming 15-dk0410nia, 7SE17EA лаптоп
64.154 ден
60.990 ден
 • Intel Core i7 9750H,
 • 16GB RAM,
 • SSD 256GB + 1TB HDD,
 • NVIDIA GeForce GTX 1650,
 • 15,6" FullHD екран

Гаранција: 1 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

HP 15,6" Spectrum Hearts торба за лаптоп Sv.Valentine
HP 15,6" Spectrum Hearts торба за лаптоп Sv.Valentine
1.299 ден
600 ден
 • HP 15,6" Spectrum Hearts торба за лаптоп,
  |
 • Наменет за лаптопи до 15,6" екран, |
 • Бренд: HP,
 • Изработена од висококвалитетен материјал,
 • Боја: Розева, |
 • Отпорен на различни временски температури. |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

Fallout 76 PS4 игра
Fallout 76 PS4 игра
1.765 ден
1.000 ден
 • Fallout 76 PS4 игра,
  |
 • Играта може да се игра само на Playstation 4 и 4 Pro,
 • Бранд: Bethesda Softworks. |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

PlayStation 4 1TB F chassis + GT Sport + Horizon Zero Dawn CE + Uncharted 4 Hits
PlayStation 4 1TB F chassis + GT Sport + Horizon Zero Dawn CE + Uncharted 4 Hits
26.999 ден
20.999 ден
 • PlayStation 4 1TB F chassis + GT Sport + Horizon Zero Dawn CE + Uncharted 4 Hits,
 • 1TB HDD хард диск,
 • Вклучено игри: GT Sport, Horizon Zero Dawn CE, Uncharted 4 Hits,
 • Гаранција 1 година,
 • димензии: 28.8 x 26.5 x 3.9cm; 3.6 Kg .

Гаранција: 1 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

Lenovo Legion Y540-15IRH 81SX005ASC, 15,6 FHD IPS 144Hz, Intel Core i5 9300H, 16GB DDR4, 1TB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce GTX1660 Ti 6GB, Free DOS, лаптоп
Lenovo Legion Y540-15IRH 81SX005ASC, 15,6 FHD IPS 144Hz, Intel Core i5 9300H, 16GB DDR4, 1TB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce GTX1660 Ti 6GB, Free DOS, лаптоп
78.500 ден
65.990 ден
 • Intel Core i5 9300H,
 • 16GB RAM,
 • SSD 1TB,
 • NVIDIA GeForce RTX 1660 Ti,
 • 15,6 FullHD 144Hz

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

eFootball PES 2020 PS4
eFootball PES 2020 PS4
3.990 ден
1.699 ден
 • eFootball PES 2020 PS4,
  |
 • Играта може да се игра само на Playstation 4 и 4 Pro,
 • Серија: Pro Evolution Soccer,
  |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

Realme 5I 4GB/64GB зелен смартфон
Realme 5I 4GB/64GB зелен смартфон
9.199 ден
8.699 ден
 • Realme 5I 4GB/64GB зелен смартфон,
 • Големина на екран 6,5" 720x1600pix.,
 • Меморија 64GB/4GB.,
 • Четири камери:12MP+ 8MP + 2MP + 2MP,
 • Оперативен Android 9.0 (Pie), 2год. гаранција.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

Realme 6 PRO 8GB/128GB црвен смартфон
Realme 6 PRO 8GB/128GB црвен смартфон
18.990 ден
17.990 ден
 • Realme 6 PRO 8GB/128GB 90Hz црвен смартфон,
 • Големина на екран 6,6" 1080x2400pix.,
 • Меморија 128GB/8GB.,
 • Четири камери:64MP+ 12MP + 8MP + 2MP,
 • Оперативен Android 10.0 (Q), 2год. гаранција.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

Lenovo YOGA SLIM7 14IIL05 (i5-1035G1/8GB/512GB SSD/14" FHD IPS/Windows 10), 82A100ATRM лаптоп
Lenovo YOGA SLIM7 14IIL05 (i5-1035G1/8GB/512GB SSD/14" FHD IPS/Windows 10), 82A100ATRM лаптоп
50.990 ден
 • Lenovo YOGA SLIM7 14IIL05 лаптоп,
 • 14" FHD 300Nits екран,
 • Intel Core i5-1035G1 процесор,
 • 8GB RAM меморија, 512GB SSD,
 • Windows 10 Home оперативен систем.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

Realme 6 8GB/128GB син смартфон
Realme 6 8GB/128GB син смартфон
16.399 ден
15.590 ден
 • Realme 6 8GB/128GB син 90Hz смартфон,
 • Големина на екран 6,5" 1080x2400pix.,
 • Меморија 128GB/8GB.,
 • Четири камери:64MP+ 8MP + 2MP + 2MP,
 • Оперативен Android 10.0 (Q), 2год. гаранција.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

Vivax LED TV-50UHD122T2S2SM, 4K UHD Android SMART телевизор
Vivax LED TV-50UHD122T2S2SM, 4K UHD Android SMART телевизор
22.490 ден
16.499 ден
Vivax LED TV-50UHD122T2S2SM, 4K UHD Android SMART телевизор. Нов 4K ULTRA HD ANDROID 7.1 SMART телевизор од VIVAX со 4K резолуција и со висок динамички распон на бои (HDR), имате чувство дека слика...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 10.12.2020

 • 1(current)
 • 2
 • 3