text.skipToContent text.skipToNavigation

Откријте ја иднината на телевизиското искуство!

Заборавете на гужва и на скапи влезници – уживај во натпреварот од удобноста на својот дом. Нашите висококвалитетни телевизиски екрани ја претвараат вашата дневна соба во најдобро место на стадионот!

  • Зошто да се одлучете за врвна технологија?
  • Кристално чиста слика: Благодарение на врвната технолоја на прикажување на сликата, секој детал на теренот доаѓа до израз. Острината на сликата и живописните бои го прават секој натпревар незаборавен.
  • Простран звук: Звук кој те носи во самата атмосфера на стадионот. Го слушаш секој потег, секој удар на топката исто како да си таму.
  • Интерактивно искуство: Управувај со своето искуство во гледање со помош на иновативната фукнција на ВРВНИТЕ ТЕЛЕВИЗОРИ. Пријателите и фамилијата можат да се придружат во гледањето на натпреварот со фукнцијата на делење на содржината со нив, а со тоа гледањето на натпреварот е позабавен.

Не ја пропуштај приликата да го доживееш EURO 2024 првенството на потполно нов начин. Нашата понуда ти овозможува да бидеш дел од секоја акција, секој гол и секоја емоција!

Купување по големина:

50 55 65 75 85+
Samsung Philips

Купување по бренд:

Favorit SAMSUNG PHILIPS LG TCL HISENSE VIVAX TESLA

Купување по технологија:

UHD QLED OLED ULED NanoCell

Дополнително:

Soundbar Држачи Преносни звучници Проектори Конзоли