text.skipToContent text.skipToNavigation

MS ENERGY Urban 500 електричен тротинетID EK000596244

MS ENERGY Urban 500 електричен тротинетID: EK000596244

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
39.999 ден

Електричниот тротинет MS Energy Urban 500 обезбедува врвна комбинација на перформанси, безбедност и удобност. Опремен со моќна батерија од 36V и 13 Ah, мотор од 500 W и трк...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 17.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Електричниот тротинет MS Energy Urban 500 обезбедува врвна комбинација на перформанси, безбедност и удобност. Опремен со моќна батерија од 36V и 13 Ah, мотор од 500 W и тркала од 10 инчи, овој тротинет е идеален за различни терени. Гумите без цевки со гел против пункција обезбедуваат безбедно возење, додека предната суспензија дополнително ја подобрува удобноста. Тротинетот има носивост до 120 kg, а Smart BMS системот овозможува паметно управување со батеријата. Променливото регенеративно сопирање дополнително ја зголемува контролата при возење, обезбедувајќи стабилност и удобност.

Запознајте го вашиот идеален градски патник: опремен со робустен мотор од 500 W за брзо возење, без напор се преклопува и лесен за носење. Движете се удобно низ градските улици со предна суспензија и широки рачки. Уживајте во адаптивното сопирање со променливи опции за сопирање и многу електрична енергија со интелигентниот Smart BMS систем. Дизајниран за возачи кои сакаат беспрекорен спој на практичност, перформанси и паметна технологија.

ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ:
Материјал Алуминиум
Рамка Алуминиум
Големина на тркала 10"
Мотор (W) 500 W
Батерија (Ah) 13 Ah
Батерија (V) 36 V
Максимален агол на искачување 20
Максимален капацитет на оптоварување 120 kg
Време на полнење (ч) 9 ч.
Предно тркало Гума
Задно тркало Гума
Кочници Задна диск сопирачка
Суспензија Преден + заден
Тежина 19
Висина 1192
Ширина 658
Должина 1210
Боја Сива
Тип на производ Електрични тротинети
Бренд MS Energy
Гаранција 2 год.
Маса 19 kg
Моќност на моторот 500 W
големина на тркала 10 "
максиламлна носивост 120 kg
склоплив Да
Време на полнење 9 h
материјал на изведба Алуминиум
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!