text.skipToContent text.skipToNavigation

🎉 End of School Sale: Попусти до 50%! 🎉

📚 Учебната година завршува, а започнуваат неверојатни попусти! Ви подготвивме специјална акција само за вас, бидејќи знаеме колку е важно да ја завршете учебната година со стил. Уживајте во попустите до 50% на нашата широка понуда на производи.

🗓️ Акцијата трае од 10.06. до 24.06.

Зграпчете ги своите омилени производи додека има на залиха и израдувајте се себе си или најмилите. Крајот на учебната година нека ви биде совршен со нашите сјајни попусти!

LaptopiSmartfoniEnergy електрични тротинети и велосипеди
Letna programaTelevizoriKompjuteri