text.skipToContent text.skipToNavigation
1 пронајдени производи
IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
ByteZone TACTIC Gaming столица
ByteZone TACTIC Gaming столица
11.155 ден

6.590 ден

  • ByteZone TACTIC Gaming столица
  • Тежина: до 130 kg
  • Пружина: Class 3 (100mm, SGS certified )
  • Број на тркалца: 5
  • Тежина: 16 kg

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024