text.skipToContent text.skipToNavigation

Gorenje Правосмукалка SVC252FMWTID EK000389078

Gorenje Правосмукалка SVC252FMWTID: EK000389078

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

11.990 ден

Цена
10.790 ден

Gorenje Правосмукалка SVC252FMWT Технички карактеристики FREESTYLE MOVE  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 23.05.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Gorenje Правосмукалка SVC252FMWT

Технички карактеристики

FREESTYLE MOVE

Максимална моќност на моторот: 172 W

Моќ на всисување: 35 W

Пластичен сад

Безжична употреба

Број на батерии: 7

Трајност на батеријата: 45 мин.

Број на додатоци: 3

Проток на воздух: 17 L/s

Волумен на садот за прашина: 0,5 l

Должина на телескопската цевка: 58 cm

1 Хепа филтер

Контролно светло за полнење на батерија

Време на полнење: 5 h

Индикатор за наполнета батерија

Управувачка локација: Управување на рачката

Рачно

Додатоци: 3

LED Осветлување

Исправено

Број на тркала: 4

Гумирани тркалца

Безжична правосмукалка

Боја: Бела

Бучност: 78 dB(A)re1pW

Номинална моќност: 25,2 V

Максимална моќност на моторот: 172 W

Димензии (ШxВxД): 25 × 122,5 × 18,7 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 37,5 × 67 × 14 cm

Нето тежина на апаратот: 2,6 kg

Карактеристики

_products/features/icon - Хепа филтрација

Хепа филтрација

Отстранува до 99,95% од нечистотиите во воздухот
ХЕПА филтерот отстранува до 99,95% честички на нечистотија во воздухот, вклучувајќи полен и дерматофагоиди, што е од суштинско значење за оние кои страдаат од астма и од алергии. Сиот воздух вшмукан од правосмукалката поминува низ ХЕПА филтерот каде што прашината и делчињата од нечистотијата се задржуваат од влакната на филтерот и таму остануваат.
Тип на производ Стик правосмукалки
Бренд Gorenje
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!