text.skipToContent text.skipToNavigation

Gorenje Правосмукалка VCEB01GAWWFID EK000371559

Gorenje Правосмукалка VCEB01GAWWFID: EK000371559

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

8.690 ден

Цена
7.820 ден

Gorenje Правосмукалка VCEB01GAWWF За суво чистење Моќ на всисување: 92 W Гаранција: 24 месеци  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 01.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 • Gorenje Правосмукалка VCEB01GAWWF
 • За суво чистење
 • Моќ на всисување: 92 W
 • Гаранција: 24 месеци

  GFORCEAQUA

  Водена филтрација

  Број на додатоци: 3

  Универзална четка

  Проток на воздух: 20,2 L/s

  Волумен на садот за прашина: 3 l

  Тип на цевка: Телескопска

  Дијаметар на цевката: 35 mm

  Должина на телескопската цевка: 90 cm

  Материјал на цевката: Алуминиум

  Двојна ХЕПА филтрација

  Управувачка локација: Контрола на апаратот

  Прилагодување на моќноста на моторот со копче за вклучување

  Додатоци: 3

  Гумена рачка

  Намотување на кабелот

  Голем досег (кабел, црево и цевка): 9 m

  Хоризонтално

  Додаток за оставање на цевката

  Број на тркала: 3

  Гумирани тркалца

  Заштита од прегревање

  Мотор By pass

  Боја: Бела

  Потрошувачка на енергија kWh/год.: 30,1 kWh

  Должина на приклучен кабел: 7,0 m

  Бучност: 79 dB(A)re1pW

  Димензии (ШxВxД): 45 × 31 × 30 cm

  Димензии на амбалажата (ШxВxД): 53 × 34,5 × 34 cm

  Нето тежина на апаратот: 6 kg

  Бруто тежина на апаратот: 8,7 kg

  Приклучна моќ: 800 W

  Код: 678536

  EAN Код: 3838782071249

Тип на производ Правосмукалки со вреќичка
Бренд Gorenje
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!