text.skipToContent text.skipToNavigation
22 пронајдени производи
IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
GORENJE Миксер M500DCBK
GORENJE Миксер M500DCBK
2.199 ден

1.499 ден

 • GORENJE Миксер M500DCBK
 • Моќност: 500 W
 • Тивка работа (SilentPower)
 • Гаранција: 2 год.

Технички карактеристики

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Gorenje BO6737E02BG рерна
Gorenje BO6737E02BG рерна
18.999 ден

15.990 ден

 • Енергетска класа: А
 • Тип на печка: Вентилаторска
 • Начин на чистење: Емајл
 • Волумен на рерна: 77 l
 • Број на програми: 13
 • Функција на додавање на пареа: Не
 • Меко отварање на врата: Да

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Gorenje MC6MBK мултифункционален готвач
Gorenje MC6MBK мултифункционален готвач
6.990 ден

5.880 ден

 • Gorenje MC6MBK мултифункционален готвач
 • Моќност:1000W
 • Број на автоматски програми за готвење/печење:15
 • Капак кој се отстранува:Да
 • Нето тежина на апаратот: 5,8kg

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

TOPizborMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Gorenje SVC144FBK безжична правосмукалка
Gorenje SVC144FBK безжична правосмукалка
9.999 ден

6.999 ден

 • Gorenje SVC144FBK безжична правосмукалка
 • 2 во 1 безжична правосмукалка
 • Волумен на садот за прашина: 0.6 l
 • Батерија: 14,4V Li-Ion
 • Трајност на батеријата: 38 min.
 • Време на полнење: 6 часа
 • Гаранција: 2 години

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Gorenje CT43SC Стаклокерамичка плоча
Gorenje CT43SC Стаклокерамичка плоча
14.999 ден

9.999 ден

 • Gorenje CT43SC Стаклокерамичка плоча
 • Тип на плотна: Електрична
 • Димензии (ШxВxД): 59,5 × 5,4 × 52 cm
 • Гаранција: 5 години

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

TOPizborMK IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
Gorenje SIH2600BKG Пегла на пареа
Gorenje SIH2600BKG Пегла на пареа
3.199 ден

2.290 ден

 • Бренд: Gorenje
 • тип на производ: Пегли на парен генератор
 • Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Gorenje ICR2000SP Индукциска плоча
Gorenje ICR2000SP Индукциска плоча
4.390 ден

3.490 ден

 • Тип на плоча: Електрична

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
Gorenje BN1000MB блендер
Gorenje BN1000MB блендер
4.590 ден

3.599 ден

 • Auto-blend
 • Направен за екстракција на хранливи материи
 • Работа на 23.000 вртежи
 • Едноставно чистење
 • Моќност на моторот (макс):1000 W
 • Број на брзини:2
 • Гаранција: 2 години

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
Gorenje Рачен Блендер HBC807QB
Gorenje Рачен Блендер HBC807QB
3.690 ден

3.399 ден

 • Gorenje Рачен Блендер HBC807QB
 • Моќност: 800 W
 • Капацитет на садовите: 0.5 l
 • Гаранција: 2 год

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Gorenje AF1409DB фритеза на топол воздух
Gorenje AF1409DB фритеза на топол воздух
6.990 ден

5.990 ден

 • Бренд: Gorenje
 • Вид на пржење: Врел воздух

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
Gorenje KR1800SDP Контактен грил
Gorenje KR1800SDP Контактен грил
3.890 ден

3.599 ден

 • Променливи двострани плочи
 • 3 грил позиции
 • Прилагодување на температурата
 • Нелеплива облога
 • 4 Температурни нивоа
 • Број на брзини:2
 • Гаранција: 2 години

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
GORENJE BM1400E, апарат за печење леб
GORENJE BM1400E, апарат за печење леб
8.490 ден

7.699 ден

GORENJE BM1400E, апарат за печење леб

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
Gorenje K15DWS електричен бокал за вода
Gorenje K15DWS електричен бокал за вода
2.490 ден

1.790 ден

Волумен на садот : 1.5 l, Моќност на грејачот: 1850 - 2200 W, Регулирање на температурата: Не, Заштита од прегревање и од работа без вода за безбедна употреба и подолг век на траење на апаратот,...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
Gorenje BSM600E блендер
Gorenje BSM600E блендер
2.290 ден

1.890 ден

Gorenje блендер BSM600E

Технички карактеристики <...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
Gorenje B1400BE блендер
Gorenje B1400BE блендер
6.999 ден

4.990 ден

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

IstaCena12RatiMKCategory BrzaIsporakaMKv1
Gorenje JC4800VWY соковник
Gorenje JC4800VWY соковник
8.490 ден

7.690 ден

 

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Gorenje NRR9185EAXLWD фрижидер
Gorenje NRR9185EAXLWD фрижидер
51.990 ден

49.390 ден

 • Бренд: Gorenje
 • Енергетска класа: E
 • Поставување на производот: Самостоечки
 • Начин на ладење: No Frost
 • Висина: 178.6 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.12.2023

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Gorenje NRK6192ABK4 Самостоен комбиниран ладилник
Gorenje NRK6192ABK4 Самостоен комбиниран ладилник
31.590 ден

25.990 ден

 • Бренд: Gorenje
 • Енергетска класа: E
 • Поставување на производот: Самостоечки
 • Начин на ладење: No Frost
 • Висина: 185 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Gorenje NRR9185EABXLWD Syde by side фрижидер
Gorenje NRR9185EABXLWD Syde by side фрижидер
53.999 ден

42.999 ден

 • Бренд: Gorenje
 • Енергетска класа: E
 • Поставување на производот: Самостоечки
 • Начин на ладење: No Frost
 • Висина: 178.6 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Gorenje WNHVB72SDS машина за алишта
Gorenje WNHVB72SDS машина за алишта
19.999 ден

14.990 ден

 • Бренд: Gorenje
 • Енергетска класа: D
 • Капацитет на перење: 7 kg
 • Број на вртежи: 1200 okr/min
 • Вид на мотор: Стандардни
 • Длабочина: 61 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Gorenje BO6735E02X рерна
Gorenje BO6735E02X рерна
17.999 ден

14.990 ден

 • Енергетска класа: А
 • Тип на печка: Вентилаторска
 • Начин на чистење: Емајл
 • Волумен на рерна: 77 l
 • Број на програми: 11
 • Функција на додавање на пареа: Не
 • Меко отварање на врата: Да

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Gorenje WNHPI94BS машина за алишта
Gorenje WNHPI94BS машина за алишта
26.999 ден

20.990 ден

 • Бренд: Gorenje
 • Енергетска класа: А
 • Капацитет на перење: 8 kg
 • Број на вртежи: 1400 okr/min
 • Вид на мотор: Инвертер
 • Длабочина: 54 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2023