text.skipToContent text.skipToNavigation

Gardena Балконски сет црево 7.5мID EK000435635

Gardena Балконски сет црево 7.5мID: EK000435635

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

СЕДМИЧНА АКЦИЈА: Искористи попусти до 60%! Дознај повеќе овде!

Цена
2.400 ден

Седмична акција!

Gardena Балконски сет црево 7.5м-Балконски сет GARDENA кој е совршено решение за едноставно и удобно наводнување на балконските градини, саксии со цвеќиња и билки.Сетот содржи: Туш распрскувач, wat...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 25.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Gardena Балконски сет црево 7.5м-Балконски сет GARDENA кој е совршено решение за едноставно и удобно наводнување на балконските градини, саксии со цвеќиња и билки.Сетот содржи: Туш распрскувач, water stop спојка, конектор за чешма, адаптер и држач за црево. Должина на црево: 7,5 m Производител: Gardena Земја на потекло: Германија
Тип на производ Црево
Бренд Gardena
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!