text.skipToContent text.skipToNavigation

Gardena 3108-20 Колектор за овошјеID EK000548028

Gardena 3108-20 Колектор за овошјеID: EK000548028

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
2.790 ден

Обем на овошен плод: 30-50 cm Се препорачува да се користи со рачка Gardena во должина од 130 до 150 cm Производител: Gardena Земја на потекло: Германија Собирањето на паднати овошни плодов...  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 25.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Обем на овошен плод: 30-50 cm Се препорачува да се користи со рачка Gardena во должина од 130 до 150 cm Производител: Gardena Земја на потекло: Германија Собирањето на паднати овошни плодови без наведнување сега е лесно со помош на колекторот на овошје oд GARDENA. Благодарение на флексибилните пластични ленти, може да се соберат овошја со големина од 4 до 9 сантиметри. Не е важно дали собирате ореви или јаболка - едноставно превртете ги со тркалачкиот колектор и веќе ќе ги најдете плодовите внатре.
Бренд Gardena
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!