text.skipToContent text.skipToNavigation

Gardena AquaBloom Соларен систем за наводнувањеID EK000533862

Gardena AquaBloom Соларен систем за наводнувањеID: EK000533862

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
6.990 ден

Иновативен соларен систем за наводнување од Gardena, кој ќе ги наводнува Вашите растенија секогаш кога Вие ќе посакате, дури и кога не сте тука. Овој систем не користи никаков извор на електрична е...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 29.07.2024

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Иновативен соларен систем за наводнување од Gardena, кој ќе ги наводнува Вашите растенија секогаш кога Вие ќе посакате, дури и кога не сте тука. Овој систем не користи никаков извор на електрична енергија, ниту пак има потреба од користење на вода од славина. Ви треба само сончева светлина. Едноставно, наполнете било каков сад со вода, наместете го времето за наводнување на тајмерот и наводнувањето може да започне. Системот има 14 различни програми за наводнување, и може да се наводнуваат до 20 растенија наеднаш. -Соларен панел 3 батерии Сет за наводнување на 20 растенија Производител: Gardena Земја на потекло: Германија
Тип на производ Црево
Бренд Gardena
Гаранција 1 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!