text.skipToContent text.skipToNavigation

Gorenje SIH2600BKG Пегла на пареаID EK000481649

Gorenje SIH2600BKG Пегла на пареаID: EK000481649

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

СЕДМИЧНА АКЦИЈА: Искористи попусти до 60%! Дознај повеќе овде!

3.199 ден

Цена
1.999 ден

Седмична акција!

Gorenje SIH2600BKG Пегла на пареа Моќност: 2600 W Сад за вода: 0.35 l Ударна пареа (g/min): 95 Керамичка подлога Гаранција: 2 години  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 21.05.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Тип на производ Пегла на пареа
Бренд Gorenje
Гаранција 2 год.
Боја Црна
Моќност на пеглата 2600 W
Моќност 2600 W
Непрекината пареа 30 g/min
Дополнителна количина на пареа 95 g/min
Вертикален проток на пареа Да
Капацитет на резервоар за вода 0.35 l
Авотматско исклучување Да
Функција за самочистење Да
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!