text.skipToContent text.skipToNavigation

Gorenje SVC144FBK безжична правосмукалкаID EK000481581

Gorenje SVC144FBK безжична правосмукалкаID: EK000481581

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

СЕДМИЧНА АКЦИЈА: Искористи попусти до 60%! Дознај повеќе овде!

Цена
9.999 ден

Gorenje SVC144FBK безжична правосмукалка 2 во 1 безжична правосмукалка Волумен на садот за прашина: 0.6 l Батерија: 14,4V Li-Ion Трајност на батеријата: 38 min. Време на полнење: 6 часа Гаранција: 2 години  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Тип на производ Стик правосмукалки
Бренд Gorenje
Гаранција 2 год.
Боја Црна
Моќност 95 W
Тип Батериски
Напон на батерија 144 V
Време на работа 38 min
Време на полнење 6 h
Бучавост (dB) 78 dB
Капацитет на резервоар за прашина 0.6 l
2во1 Да
3во1 (вшмукување, бришење и рачна единица) Не
Мокро вшмукување Не
LED осветлување Да
Четка за отстранување на влакна од домашни миленици Не
Висина 118 cm
Ширина 26 cm
Длабочина 17 cm
Нето тежина 3 kg