text.skipToContent text.skipToNavigation
 • 1(current)
 • 2
 • 3
58 пронајдени производи
DUScategoryMK NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Gorenje BO6717E03X вградна рерна
Gorenje BO6717E03X вградна рерна
15.490 ден

14.490 ден

Седмична акција!

 • Енергетска класа: А
 • Тип на печка: Вентилаторска
 • Начин на чистење: Емајл
 • Волумен на рерна: 77 l
 • Број на програми: 13
 • Функција на додавање на пареа: Не
 • Меко затварање на врата: Не

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 17.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
GORENJE BM1400E, апарат за печење леб
GORENJE BM1400E, апарат за печење леб

8.490 ден

 • Бренд: Gorenje
 • Моќност: 815 W
 • Број на програми: 12

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
GORENJE Фритеза на топол воздух AF1700DB
GORENJE Фритеза на топол воздух AF1700DB

9.990 ден

 • Бренд: Gorenje

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.07.2024

NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Gorenje BM910WII Aпарат за печење леб
Gorenje BM910WII Aпарат за печење леб

4.890 ден

Седмична акција!

 • Бренд: Gorenje
 • Одложен почеток: Не

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Gorenje Правосмукалка VC1901GACRCY
Gorenje Правосмукалка VC1901GACRCY

5.590 ден

 • Моќност: 1900 W
 • Бучавост (dB): 84 dB
 • Капацитет на резервоар за прашина: 2.2 l
 • Работна површина: 7 m
 • Должина на кабелот: 5 m
 • Четка за паркети: Не
 • Антиалергиски филтер: Да

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.07.2024

DUScategoryMK NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Gorenje ECT646BCSC Стаклокерамичка плоча
Gorenje ECT646BCSC Стаклокерамичка плоча
17.490 ден

13.999 ден

Седмична акција!

 • Тип на плоча: Стаклокерамичка
 • Број зони за готвење: 4
 • Flexi Cook зона: Не
 • Висина: 5.4 cm
 • Ширина: 60 cm
 • Длабочина: 52 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 17.07.2024

TOPizborMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Gorenje Правосмукалка VC1615CXR (SPINNER ДОДАТОК)
Gorenje Правосмукалка VC1615CXR (SPINNER ДОДАТОК)

4.290 ден

 • Моќност: 1600 W
 • Бучавост (dB): 82 dB
 • Должина на кабелот: 5 m
 • Волумен на вреќичка: 2 l
 • Работна површина: 15 m
 • Четка за паркети: Не
 • Антиалергиски филтер: Не

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.07.2024

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
GORENJЕ DF6116E, телескопски вграден аспиратор
GORENJЕ DF6116E, телескопски вграден аспиратор

6.790 ден

 • Бренд: Gorenje
 • Енергетска класа: E
 • Тип на аспиратор: Вградена телескопска
 • Потрошувачка на ел. енергија: 163.4 kWh/annum
 • Ширина: 598 cm
 • Бучавост (dB): 70 dB

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Gorenje SIH2200RBC Пегла на пареа
Gorenje SIH2200RBC Пегла на пареа

2.190 ден

 • Моќност на пеглата: 2200 W
 • Непрекината пареа: 30 g/min
 • Дополнителна количина на пареа: 90 g/min
 • Вертикален проток на пареа: Да
 • Капацитет на резервоар за вода: 0.28 l
 • Авотматско исклучување: Да
 • Функција за самочистење: Да

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.07.2024

NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory
Gorenje KR1800SDP Контактен грил
Gorenje KR1800SDP Контактен грил

3.890 ден

Седмична акција!

 • Променливи двострани плочи
 • 3 грил позиции
 • Прилагодување на температурата
 • Нелеплива облога
 • 4 Температурни нивоа
 • Гаранција: 2 години

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory Besplatna isporaka MK
Gorenje SBR1000BE Кујнски робот
Gorenje SBR1000BE Кујнски робот

8.590 ден

 • Gorenje SBR1000BE Кујнски робот
 • Моќност: 1100 W
 • Волумен на садот: 1,5 l
 • Гаранција: 2 год.

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.07.2024

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Gorenje GE5A21WH Електричен шпорет
Gorenje GE5A21WH Електричен шпорет

17.490 ден

 • Енергетска класа: А
 • Тип на шпорет: Електрични
 • Волумен на рерна: 68 l
 • Тип на печка: Електрична
 • Поклопец: Стакло
 • Ширина: 50 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.07.2024

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Gorenje GE5A21SH Електричен шпорет
Gorenje GE5A21SH Електричен шпорет

18.490 ден

 • Енергетска класа: А
 • Тип на шпорет: Електрични
 • Волумен на рерна: 68 l
 • Тип на печка: Електрична
 • Поклопец: Стакло
 • Ширина: 50 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.07.2024

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Gorenje RKI418FE0 Комбиниран фрижидер
Gorenje RKI418FE0 Комбиниран фрижидер

24.990 ден

 • Бренд: Gorenje
 • Енергетска класа: А+
 • Поставување на производот: Вграден
 • Начин на ладење: Low Frost
 • Висина: 177.2 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Gorenje BM1600WG Апарат за печење леб
Gorenje BM1600WG Апарат за печење леб

6.790 ден

 • Бренд: Gorenje

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.07.2024

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Gorenje FH21FPW хоризонтален замрзнувач
Gorenje FH21FPW хоризонтален замрзнувач

15.990 ден

 • Бренд: Gorenje
 • Тип на замрзнувач: Хоризонтален
 • Поставување на производот: Самостоечки
 • Капацитет на замрзнување (kg/24h): 9 kg/24h

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.07.2024

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Gorenje GEC6A11WG шпорет
Gorenje GEC6A11WG шпорет

22.490 ден

 • Енергетска класа: А
 • Тип на шпорет: Стаклокерамика
 • Волумен на рерна: 65 l
 • Тип на печка: Електрична
 • Поклопец: Без капак
 • Ширина: 60 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.07.2024

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Gorenje WD2A854ADS машина за перење и сушење
Gorenje WD2A854ADS машина за перење и сушење

36.990 ден

 • Енергетска класа на машина за сушење: D
 • Енергетска класа на перална: А
 • Капацитет на перење: 8 kg
 • Капацитет на сушење: 5 kg
 • Број на вртежи: 1400 okr/min
 • Вид на мотор: Инвертер
 • Длабочина: 54 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.07.2024

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Gorenje WNEI94ADS Машина за перење
Gorenje WNEI94ADS Машина за перење

30.990 ден

 • Бренд: Gorenje
 • Енергетска класа: A+++
 • Капацитет на перење: 9 kg
 • Број на вртежи: 1400 okr/min
 • Вид на мотор: Инвертер
 • Длабочина: 54.5 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.07.2024

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Gorenje NRK6192AXL4 Самостоен комбиниран ладилник
Gorenje NRK6192AXL4 Самостоен комбиниран ладилник

32.990 ден

 • Бренд: Gorenje
 • Енергетска класа: А++
 • Поставување на производот: Самостоечки
 • Начин на ладење: No Frost
 • Висина: 185 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Gorenje BN1000E блендер
Gorenje BN1000E блендер

4.790 ден

 • Моќност: 1000 W
 • Број на брзини: 2
 • Турбо функција: Да
 • Број на сечила: 6
 • Капацитет на садот: 0.75 l
 • Материјал на садот: Пластика
 • Функција за дробење на лед: Да

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.07.2024

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Gorenje WNEI74AS Машина за перење
Gorenje WNEI74AS Машина за перење

27.490 ден

Произведено во Словенија!

 • Бренд: Gorenje
 • Енергетска класа: A+++
 • Капацитет на перење: 9 kg
 • Број на вртежи: 1400 okr/min
 • Вид на мотор: Инвертер
 • Длабочина: 54.5 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Gorenje SIH2200RBC Пегла на пареа
Gorenje SIH2200RBC Пегла на пареа

2.190 ден

 • Моќност на пеглата: 2200 W
 • Непрекината пареа: 30 g/min
 • Дополнителна количина на пареа: 90 g/min
 • Вертикален проток на пареа: Да
 • Капацитет на резервоар за вода: 0.28 l
 • Авотматско исклучување: Да
 • Функција за самочистење: Да

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Gorenje SIH2200DGT Пегла на пареа
Gorenje SIH2200DGT Пегла на пареа

2.050 ден

 • Моќност на пеглата: 2200 W
 • Непрекината пареа: 30 g/min
 • Дополнителна количина на пареа: 90 g/min
 • Вертикален проток на пареа: Да
 • Капацитет на резервоар за вода: 0.28 l
 • Авотматско исклучување: Не
 • Функција за самочистење: Да

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Gorenje M360CW Миксер
Gorenje M360CW Миксер

1.890 ден

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.07.2024

 • 1(current)
 • 2
 • 3