text.skipToContent text.skipToNavigation
2 пронајдени производи
NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Iskra ML-CD92-180S Батериска дупчалка 18V+куфер+2 батерии
Iskra ML-CD92-180S Батериска дупчалка 18V+куфер+2 батерии
5.990 ден

5.391 ден

Седмична акција!

  • Тип на производ: Батериска дупчалка
  • Напон: 18V
  • Брзина на вртежи: 0-1500 врт./мин.
  • Батерија: Има во пакување (2 батерии)
  • Гаранција:2 Год

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.07.2024

Iskra ERO 85 - сет алати
Iskra ERO 85 - сет алати
5.990 ден

5.391 ден

Iskra ERO 85 - сет алати / • Инбус: (2 парчиња) 6,35 mm (1/4 ") и 12,5 mm (1/2") • 1/2 "наставки: (16 парчиња) 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21,22, 24, 27, 30, 32 • 1/4 "наставки: (12 пар...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.07.2024