text.skipToContent text.skipToNavigation
 • 1(current)
 • 2
 • 3
70 пронајдени производи
Vivax KIDS HERO, детски смарт часовник сина боја
Vivax KIDS HERO, детски смарт часовник сина боја
2.590 ден
1.890 ден
 • Vivax KIDS HERO, детски смарт часовник сина боја,
 • Температурата на телото 24/7,
 • Следење на отчукување на срце,
 • Водоотпорен дизајн,
 • 1,4" екран со 30 различни позадини,
 • Гаранција 1 година.

Гаранција: 1 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.01.2021

Acer Swift 3 NX.HULEX.001, 14 FHD IPS, AMD Ryzen 5 4500U, 8GB RAM, 512GB PCIe NVMe SSD, AMD Radeon Graphics, Windows 10 Home, лаптоп
Acer Swift 3 NX.HULEX.001, 14 FHD IPS, AMD Ryzen 5 4500U, 8GB RAM, 512GB PCIe NVMe SSD, AMD Radeon Graphics, Windows 10 Home, лаптоп
49.999 ден
41.599 ден
 • Acer Swift 3 NX.HULEX.001 лаптоп
  |
 • 14" fullHD IPS екран
  |
 • AMD Ryzen 5 4500U процесор
  |
 • 8GB RAM меморија
  |
 • Windows 10 Home
  |
 • SSD 512GB PCIe NVMe диск |

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.01.2021

Vivax WFL-080523A Машина за перење.
Vivax WFL-080523A Машина за перење.
12.999 ден
9.999 ден
 • Капацитет 5 kg,
 • Број на вртежи 800 rpm,
 • Број на програми 23,
 • Енергетска класа A+,
 • Гаранција 36 месеци

Гаранција: 3 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.02.2021

Vivax MF-45 Ладилник мини бар
Vivax MF-45 Ладилник мини бар
5.399 ден
3.690 ден
 • Нето зафатнина на ладилникот 41 l,,
 • Нето зафатнина на замрзнувачот 4 l,
 • Eнергетска класа A+,
 • (ШxВxД) 45x49,2 x 47,2cm,
 • Гаранција 60 месеци

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.01.2021

Lenovo IdeaPad Flex 5 14IIL05 (i3-10210H/8GB/256GB SSD/14" FHD TOUCH/Windows 10), 81X10098RM лаптоп
Lenovo IdeaPad Flex 5 14IIL05 (i3-10210H/8GB/256GB SSD/14" FHD TOUCH/Windows 10), 81X10098RM лаптоп
44.990 ден
38.899 ден
 • Intel Core i3 1005G1,
 • 8GB RAM,
 • SSD 256GB,
 • Windows 10 Home,
 • 14" FullHD TOUCH

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.01.2021

HP Pavilion Gaming 15-dk0410nia, 7SE17EA 15.6" FHD/i7-9750H/16GB/ GTX 1650 4GB/1TB+256GB SSD лаптоп
HP Pavilion Gaming 15-dk0410nia, 7SE17EA 15.6" FHD/i7-9750H/16GB/ GTX 1650 4GB/1TB+256GB SSD лаптоп
64.154 ден
59.990 ден
 • Intel Core i7 9750H,
 • 16GB RAM,
 • SSD 256GB + 1TB HDD,
 • NVIDIA GeForce GTX 1650,
 • 15,6" FullHD екран

Гаранција: 1 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.01.2021

Lenovo Legion Y540-15IRH 81SX005ASC, 15,6 FHD IPS 144Hz, Intel Core i5 9300H, 16GB DDR4, 1TB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce GTX1660 Ti 6GB, Free DOS, лаптоп
Lenovo Legion Y540-15IRH 81SX005ASC, 15,6 FHD IPS 144Hz, Intel Core i5 9300H, 16GB DDR4, 1TB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce GTX1660 Ti 6GB, Free DOS, лаптоп
78.500 ден
63.990 ден
 • Intel Core i5 9300H,
 • 16GB RAM,
 • SSD 1TB,
 • NVIDIA GeForce RTX 1660 Ti,
 • 15,6 FullHD 144Hz

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.01.2021

Lenovo YOGA SLIM7 14IIL05 (i5-1035G1/8GB/512GB SSD/14" FHD IPS/Windows 10), 82A100ATRM лаптоп
Lenovo YOGA SLIM7 14IIL05 (i5-1035G1/8GB/512GB SSD/14" FHD IPS/Windows 10), 82A100ATRM лаптоп
50.990 ден
47.990 ден
 • Lenovo YOGA SLIM7 14IIL05 лаптоп,
 • 14" FHD 300Nits екран,
 • Intel Core i5-1035G1 процесор,
 • 8GB RAM меморија, 512GB SSD,
 • Windows 10 Home оперативен систем.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.01.2021

Vivax LifeFIT, smart watch со следење на температура на телото
Vivax LifeFIT, smart watch со следење на температура на телото
2.790 ден
2.390 ден
 • Vivax LifeFIT smart watch,
 • Следење на температура на телото 24/7,
 • Следење на отчукување на срце,
 • Водоотпорен дизајн,
 • Следете и анализрате резултатите за квалитетен сон,
 • 1,4" екран со 30 различни позадини,

Гаранција: 1 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.01.2021

Huawei Watch GT 2e 46mm Lava Red, смарт часовник
Huawei Watch GT 2e 46mm Lava Red, смарт часовник
11.999 ден
8.790 ден
 • Huawei Watch GT 2e 46mm Lava Red, смарт часовник,
  |
 • AMOLED HD екран од 1,39 инчи,
 • Капацитет на батерија 455 mAh,
 • Резолуција на екран: 454 x 454,
 • Бренд: Huawei. |

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.01.2021

Huawei Watch GT2 46 mm Classic, кафеав кожен смарт часовник
Huawei Watch GT2 46 mm Classic, кафеав кожен смарт часовник
13.999 ден
11.790 ден
 • Huawei Watch GT2 46 mm Classic, кафеав кожен смарт часовник,
  |
 • AMOLED HD екран од 1,39 инчи,
 • Капацитет на батерија 455 mAh,
 • Резолуција на екран: 454 x 454,
 • Бренд: Huawei. |

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.01.2021

Vivax TTR-98 Ладилник во висина на работна плоча
Vivax TTR-98 Ладилник во висина на работна плоча
8.599 ден
4.599 ден
 • Комбиниран ладилник,
 • (ШxВxД): 50,1×84,5×54cm,
 • Нато зафатнина 84/14l,
 • Енергетска класа A+,
 • Гаранција 60 месеци

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.02.2021

Vivax WFL-100623A Машина за перење
Vivax WFL-100623A Машина за перење
13.999 ден
11.999 ден
 • Капацитет 6 kg,
 • Број на вртежи 1000 rpm,
 • Број на програми 23,
 • Енергетска класа A++,
 • Гаранција 36 месеци

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.02.2021

Mi Air Purifier 3C прочистувач на воздух
Mi Air Purifier 3C прочистувач на воздух
10.990 ден
7.990 ден
 • Mi Air Purifier 3C прочистувач на воздух,
 • Наменет за простории до 40m2,
 • Висока стапка на чист воздух од 320m3/h,
 • Прочистување на честички од 0,3mm до 99,99%,
 • Прочистува ПМ 2.5, ПМ 0.3 до 0.5, полен, прашина, честички, човечки и животински влакна.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.01.2021

Blueair Combo: Blue Pure 221 + Blue Pure 411, прочистувачи на воздух
Blueair Combo: Blue Pure 221 + Blue Pure 411, прочистувачи на воздух
29.598 ден
22.200 ден
 • Blueair Combo: Blue Pure 221 + Blue Pure 411, прочистувачи на воздух,
 • Наменет за простории до 50m2 и 15m2,
 • Висока стапка на чист воздух,
 • Прочистување на честички од 0,3mm до 99,97%,
 • Прочистува ПМ 2.5, ПМ 0.3 до 0.5, полен, прашина, честички, човечки и животински влакна.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.01.2021

Mi Air Purifier 3H прочистувач на воздух
Mi Air Purifier 3H прочистувач на воздух
12.990 ден
10.990 ден
 • Mi Air Purifier 3H прочистувач на воздух,
 • Наменет за простории до 45m2,
 • Висока стапка на чист воздух од 380m3/h,
 • Прочистување на честички од 0,3mm до 99,97%,
 • Прочистува ПМ 2.5, ПМ 0.3 до 0.5, полен, прашина, честички, човечки и животински влакна.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.01.2021

Blueair Blue Pure 411, прочистувач на воздух
Blueair Blue Pure 411, прочистувач на воздух
8.699 ден
6.959 ден
 • Blueair Blue Pure 411, прочистувач на воздух,
 • Наменет за простории до 15m2,
 • Висока стапка на чист воздух,
 • Прочистување на честички од 0,3mm до 99,97%,
 • Прочистува ПМ 2.5, ПМ 0.3 до 0.5, полен, прашина, честички, човечки и животински влакна.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.01.2021

Blueair Blue Pure 221, прочистувач на воздух
Blueair Blue Pure 221, прочистувач на воздух
20.899 ден
16.719 ден
 • Blueair Blue Pure 221, прочистувач на воздух,
 • Наменет за простории до 50m2,
 • Висока стапка на чист воздух,
 • Прочистување на честички од 0,3mm до 99,97%,
 • Прочистува ПМ 2.5, ПМ 0.3 до 0.5, полен, прашина, честички, човечки и животински влакна.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.01.2021

Прочистувач на воздух Honeywell HA010E
Прочистувач на воздух Honeywell HA010E
6.590 ден
5.490 ден

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.01.2021

Vivax LifeFIT, smart watch gold со следење на температура на телото
Vivax LifeFIT, smart watch gold со следење на температура на телото
2.790 ден
2.390 ден
 • Vivax LifeFIT smart watch gold,
 • Следење на температура на телото 24/7,
 • Следење на отчукување на срце,
 • Водоотпорен дизајн,
 • Следете и анализрате резултатите за квалитетен сон,
 • 1,4" екран со 30 различни позадини,

Гаранција: 1 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.01.2021

Lenovo Legion Y540-15IRH 81SY003NSC, 15,6 FHD IPS, Intel Core i5 9300H, 8GB DDR4, 256GB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce GTX1650 4GB, Free DOS, лаптоп
Lenovo Legion Y540-15IRH 81SY003NSC, 15,6 FHD IPS, Intel Core i5 9300H, 8GB DDR4, 256GB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce GTX1650 4GB, Free DOS, лаптоп
59.999 ден
48.990 ден
 • Lenovo Legion Y540-15IRH 81SY003NSC лаптоп,
 • 15.6" FHD IPS 300Nits екран,
 • Intel Core i5 9300H процесор,
 • 16GB RAM меморија, 256GB SSD диск,
 • NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB.

Гаранција: 2 год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.01.2021

Particle+Carbon филтер за Blue Pure 221
Particle+Carbon филтер за Blue Pure 221
3.450 ден
2.760 ден
Particle+Carbon филтер за Blue Pure 221

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.01.2021

Blueair Classic 205, прочистувач на воздух
Blueair Classic 205, прочистувач на воздух
27.110 ден
21.688 ден
 • Blueair Classic 205, прочистувач на воздух,
 • Наменет за простории до 26m2,
 • Висока стапка на чист воздух,
 • Прочистување на честички од 0,3mm до 99,97%,
 • Прочистува ПМ 2.5, ПМ 0.3 до 0.5, полен, прашина, честички, човечки и животински влакна.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.01.2021

Blueair Classic 605, прочистувач на воздух
Blueair Classic 605, прочистувач на воздух
55.554 ден
44.443 ден
 • Blueair Classic 605, прочистувач на воздух,
 • Наменет за простории до 72m2,
 • Висока стапка на чист воздух,
 • Прочистување на честички од 0,3mm до 99,97%,
 • Прочистува ПМ 2.5, ПМ 0.3 до 0.5, полен, прашина, честички, човечки и животински влакна.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.01.2021

Blueair Classic 405, прочистувач на воздух
Blueair Classic 405, прочистувач на воздух
38.778 ден
31.022 ден
 • Blueair Classic 405, прочистувач на воздух,
 • Наменет за простории до 40m2,
 • Висока стапка на чист воздух,
 • Прочистување на честички од 0,3mm до 99,97%,
 • Прочистува ПМ 2.5, ПМ 0.3 до 0.5, полен, прашина, честички, човечки и животински влакна.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.01.2021

 • 1(current)
 • 2
 • 3