text.skipToContent text.skipToNavigation
2 пронајдени производи
DUScategoryMK LG 5god MK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
LG GBP31SWLZN, 341л, (234/107), 186цм, А++ бел NO FROST фрижидер
LG GBP31SWLZN, 341л, (234/107), 186цм, А++ бел NO FROST фрижидер
38.999 ден

35.999 ден

 • Бренд: LG
 • Енергетска класа: E
 • Поставување на производот: Самостоечки
 • Начин на ладење: No Frost
 • Висина: 186 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.07.2024

DUScategoryMK LG 5god MK WM Slim IstaCena12RatiMKCategory
LG F2J3WN3WE 6.5kg, 1200 врт./min, E машина за алишта
LG F2J3WN3WE 6.5kg, 1200 врт./min, E машина за алишта
27.999 ден

24.999 ден

 • Бренд: LG
 • Енергетска класа: E
 • Капацитет на перење: 6.5 kg
 • Број на вртежи: 1200 okr/min
 • Вид на мотор: Инвертер
 • Длабочина: 44 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.07.2024