text.skipToContent text.skipToNavigation
7 пронајдени производи
DUScategoryMK Samsung5godMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
SAMSUNG WW90T4540AE1LE машина за перење алишта
SAMSUNG WW90T4540AE1LE машина за перење алишта

35.999 ден

 • Бренд: Samsung
 • Енергетска класа: A+++
 • Капацитет на перење: 9 kg
 • Број на вртежи: 1400 okr/min
 • Вид на мотор: Стандардни
 • Длабочина: 55 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.10.2023

DUScategoryMK Samsung5godMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Samsung RB38T600DB1/EK фрижидер
Samsung RB38T600DB1/EK фрижидер

49.999 ден

 • Бренд: Samsung
 • Енергетска класа: D
 • Поставување на производот: Самостоечки
 • Начин на ладење: No Frost
 • Висина: 203 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.10.2023

DUScategoryMK Samsung5godMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
SAMSUNG WW80T534DAE1S7 машина за перење
SAMSUNG WW80T534DAE1S7 машина за перење

36.999 ден

 • Бренд: Samsung
 • Капацитет на перење: 8 kg
 • Број на вртежи: 1400 okr/min
 • Вид на мотор: Инвертер

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.10.2023

DUScategoryMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories brzaisporakaMK
SAMSUNG LED UE65AU7092 UXXH 4K UHD Smart TV, 65" (165cm), 2000Hz, HDR 10+, WiFi телевизор
SAMSUNG LED UE65AU7092 UXXH 4K UHD Smart TV, 65" (165cm), 2000Hz, HDR 10+, WiFi телевизор

49.999 ден

 • Бренд: Samsung
 • дијагонала: 65"/165 cm
 • резолуција: 3840 x 2160 (4K)
 • технологија: LED
 • Тип на ТВ: SMART
 • Оперативен систем: Tizen

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 03.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
SAMSUNG MS23F301TAK/OL, 23l, 800W, дигитална, црна Микробранова печка
SAMSUNG MS23F301TAK/OL, 23l, 800W, дигитална, црна Микробранова печка

8.999 ден

 • Бренд: Samsung
 • Моќност: 800 W
 • Поставување на производот: Самостоечки
 • Капацитет на печката: 23 l

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.10.2023

DUScategoryMK Samsung5godMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Samsung RB38T600FSA/EK, 390L(276/114), A+, 203 cm фрижидер
Samsung RB38T600FSA/EK, 390L(276/114), A+, 203 cm фрижидер

43.499 ден

 • Бренд: Samsung
 • Енергетска класа: F
 • Поставување на производот: Самостоечки
 • Начин на ладење: No Frost
 • Висина: 203 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.10.2023

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
SAMSUNG MS23F301TAS/OL, 23l, 800W, дигитална, црна Микробранова печка
SAMSUNG MS23F301TAS/OL, 23l, 800W, дигитална, црна Микробранова печка

8.999 ден

 • Бренд: Samsung
 • Моќност: 800 W
 • Поставување на производот: Самостоечки
 • Капацитет на печката: 23 l

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 05.10.2023