text.skipToContent text.skipToNavigation

Black&Decker BCRTA01-XJ 3.6V Одвртувач 1.5Ah USBID EK000580136

Black&Decker BCRTA01-XJ 3.6V Одвртувач 1.5Ah USBID: EK000580136

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
2.990 ден

Моќност: 3,6V Капацитет на батерија: 1,5Ah Батерија во пакување: Една батерија Тип на дупчалка: Обична Гаранција: 2 Год  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 23.07.2024

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Black&Decker BCRTA01-XJ 3.6V Одвртувач за склопување мебел 1.5Ah USB - Напон 3.6V Капацитет на батерија 1.5Ah Механички брзини 1 Максимален вртежен момент 5.5Nm Број на вртежи 180rpm Капацитет на стезна глава 6.25mm - Тежина со батерија 0.4Kg - Средете ги работите дома со Li-Ion HEXDRIVER одвртувачот на BLACK+DECKER. Со вртежен момент од 5.5Nm и 180rpm, секоја домашна задача ќе ја завршите брзо и со леснотија. ЛЕД светлото ви овозможува работа во темни места а батеријата останува наполнета и до 18 месеци, што значи дека секогаш сте спремни за вашиот следен проект. Доаѓа интегрирана 3.6V Li-Ion батерија која се полни со micro USB полнач од било кој уред во вашиот дом. Има стезна глава која овозможува затегање на битови но и аголни имбус клучеви, што го прави овој одвртивач идеален за склопување на вашиот нов мебел.
Тип на производ Класични акумулаторски бормашини
Бренд Black & Decker
Гаранција 2 год.
напон акумулатор 3,6 V
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!