text.skipToContent text.skipToNavigation

Villager Ножици за гранки алуминиум LS 127ID EK000207168

Villager Ножици за гранки алуминиум LS 127ID: EK000207168

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
1.600 ден

Тип на производ: Ножици за гранки Пречник на сечење: 45 mm Должина: 820 mm Тежина: 1,29 kg Гаранција:1 Год  Дознај повеќе

Доставуваме веќе од 22.04.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Пречник за сечење 45 mm/Должина 820 mn/Сечило Челик Cr-V/тежина 1289 g
Тип на производ Останати рачни алати
Бренд Villager
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!