text.skipToContent text.skipToNavigation

Villager VAT WF 030 Пневматски пиштол комплетID EK000383583

Villager VAT WF 030 Пневматски пиштол комплетID: EK000383583

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
17.000 ден

Тип на производ: Пневматски пиштол Обртен момент: 2500 Nm Приклучок : 1 Опрема: 1×Хекс клуч, 1×Рачка, 2×Гедоре (32, 33) Гаранција:1 Год  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 23.07.2024

Гаранција: 1 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Villager VAT WF 030 Пневматски пиштол комплет- Спецификации: Обртен момент 2500 Nm/ Приклучок 1.Опрема:1 × Хекс клуч / 1 × Рачка / 2 × Гедоре (32, 33)
Тип на производ Останати рачни алати
Бренд Villager
Гаранција 1 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!