text.skipToContent text.skipToNavigation

Д-ЛИНК ДГЕ-528ТID MK-5378

Д-ЛИНК ДГЕ-528ТID: MK-5378
875 ден

Цена
740 ден

Доставуваме веќе од 23.04.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

<П>Тхе Д-Линк ДГЕ-528Т ис а хигх-перформанце 10/100/1000Мбпс цоппер Гигабит ПЦИ цард фор десктоп ПЦ. Инсталлабле ин а ПЦ еkuуиппед витх ПЦИ еkcпансион слотс, тхис цард турнс а десктоп цомпутер инто а хигх-бандвидтх Гигабит воркстатион ор а сервер руннинг ат 2000Мбпс фулл-дуплеkc спеед.<СПЕЦ><табле цласс="продуцт_детаилс" целлСпацинг="0" целлПаддинг="0" бордер="0" видтх="100%"> <тр цласс="дефаулт-лист-хеадер"> <тд видтх="30%"><стронг>Назив <тд видтх="70%"><стронг>Опис <тр цласс="дефаулт-лист-итем"><тд>Спецификације<тд><ЛИ>Цоппер Гигабит цоннецтион фор ПЦ <ЛИ>10/100/1000Мбпс ауто-сенсинг спеедс <ЛИ>2000Мбпс Гигабит фулл дуплеkc суппорт <ЛИ>32-бит 33/66МХз цлоцк спеед ПЦИ Бус Мастер оператион <ЛИ>Буилт-ин ФИФО (8К/64К) буффер то редуце оверхеад оф мемори трансферс <ЛИ>Суппортс ауто МДИ/МДИKC <ЛИ>802.3kc Флов Цонтрол фор фаст, релиабле дата трансмиссион <ЛИ>Суппортс АЦПИ 2.0 ВОЛ повер манагемент <ЛИ>Суппортс 802.1KU ВЛАН Таггинг <ЛИ>ПЦИ 2.1, 2.2 плуг-анд-плаи <ЛИ>Рунс Вин98, 2000, МЕ, НТ, KCП, Нет
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!