text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Кабел ИЦИДУ С-АТА, 0,6м, САТА ДатаIDEK000005317
Цена
38  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.09.2020

Спојите С-АТА тврди диск интерно на матичну плочу.