text.skipToContent text.skipToNavigation

Gymbit Сет за јогаID EK000036242

Gymbit Сет за јогаID: EK000036242
Цена
2.190 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Сет за јога кој вклучува разни додатоци за голем број на вежби: 1 пилатес топка, 1 рачна пумпа, 1 ЕВА простирка (152 x 56 x 0.6 cm), 2 ЕВА јога коцки, 1 ластик и 1 маска за очи.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!