text.skipToContent text.skipToNavigation
Iskra HH-09 Халогена греалкаIDEK000037987
2.488  ден
Цена
1.999  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.08.2020

Iskra HH-09 Халогена греалка. Брзо го загрева просторот и ви овозможува да уживате во ладните зимски денови. Се карактеризира со повторувачка функција на осцилација и куќиште отпорно на топлина. Исто така обезбедува посебна заштита од преоптоварување.