text.skipToContent text.skipToNavigation

Kabel ICIDU S-ATA, 0,6m, SATA DataID EK000005317

Kabel ICIDU S-ATA, 0,6m, SATA DataID: EK000005317

Цена
38 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Спојите С-АТА тврди диск интерно на матичну плочу.