text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Laica J11 Бокал за филтрирање вода со 1+1 филтер подарокIDEK000064019
Цена
1.750  ден
LAICA J11-AB jа филтрира водата, тешките метали како што се кадмиум, олово и бакар и други штетни материи кои го расипуваат нејзиниот вкус. Филтрацијата, исто така, го отстранува хлорот од водата и...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.10.2020

LAICA J11-AB jа филтрира водата, тешките метали како што се кадмиум, олово и бакар и други штетни материи кои го расипуваат нејзиниот вкус. Филтрацијата, исто така, го отстранува хлорот од водата и затоа е погодна за бокали и машини за кафе. Капацитетот на филтерот е 150 литри вода. (Околу еден месец). Животот на филтерот го прикажува механички показател на капакот на врвот од бокалот. Филтерот Bi-Flux содржи 5-фазна филтрација, што го прави најсовремен тип на филтер на пазарот што е 30% поефикасен од другите филтри. Филтерот има 5 нивоа на филтрирање и ја намалува тврдоста на водата, ги отстранува хлорот, тешките метали, пестициди, а со тоа значително го подобрува вкусот и квалитетот на водата. Обликот на бокалот е погоден за чување во фрижидер.