text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
VIVAX OH-112503F Радијатор на масло со 11 ребраIDEK000037977
Цена
3.749  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.09.2020

Радијатор на масло VIVAX OH-112503F има 11 ребра и едноставен за пренос благодарение на вградени тркалца .  Моќност 2500 W, вентилатор (додатни 400W) заштита од прегревање.