text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX PH01-2000 Панелна греалкаIDEK000037976
Цена
2.499  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.08.2020

VIVAX PH01-2000 панелна греалка , моќност 2000 W, со 2 степена на моќност , заштите од прегревање и можност за монтажа на ѕид, водоотпорна.