text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX PH01-2500 Панелна греалкаIDEK000037980
Цена
2.999  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 10.08.2020

VIVAX PH01-2500 панелна греалка, моќност 2500 W, со 2 степена на моќност, заштитa од прегревање и можност за монтажа на ѕид, водоотпорна.