text.skipToContent text.skipToNavigation

eKupi 7-ца!

Седмицата на eKupi ви носи 7 врвни артикли по топ цени оваа недела.
Покрај нашата избрана понуда, секоја недела ви носиме ексклузивни попусти на избраната понуда.

Не чекајте подобра прилика, побрзајте бидејќи количините се ограничени. Купувајте со брза и бесплатна достава и иста цена до 24 рати без камата.

За бела техника, телевизори и клима уреди нудиме бесплатна достава до стан без разлика на кат!. 

Понудата важи од 25.9. до 02.10.2023. до 9ч или додека има на залиха.

ОСТАНАТИ ПОНУДИ ЗА ОВОЈ МЕСЕЦ